Denizli ASKF Yönetiminden Merkezefendi Belediyesine Ziyaret

Ekleme Tarihi 1.8.2019

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, Başkan Yardımcıları Ayşe Sarıkaya, Ünal Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Bacıkoğlu, Çağatay Bostancı, İsmail Tolcu, Mehmet Emin Ataş, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, İl Temsilcisi Yardımcıları Mehmet Tuncer, Fahrettin Aşcı ve ASKF Disiplin Kurulu Üyesi Sezai Sakin katıldı.

Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a hayırlı olsun temennisinde bulunurken, “Merkezefendi bir çok spor kulübümüzü içinde barındıran bir ilçe. Burada yer alan bir çok spor tesisimiz var. Merkezefendi Belediyesi spor konusunda önemli çalışmalar yapıyor. Bundan sonra da bu tür desteklerin devam etmesini diliyoruz. Görevinizde de başarılı olacağınıza inancımız tam” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise genç nüfusu çok olan bir kentte yaşadıklarını ifade ederek, “Merkezefendi ilçe sınırları içinde yaşayan genç sayısı bir hayli fazla. Biz de belediye olarak gençlerin spor yapmasına imkan sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Spor gençleri kötülüklerden uzak tutan faktörlerin başında yer alıyor. Denizli ASKF yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, gereken destek ile ilgili çalışmalar yapabileceğimizi belirtmek isterim” diye konuştu.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.