Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı Tamamlandı

Ekleme Tarihi 14.1.2020

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı sona erdi. Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı organizasyona TFF'nin antrenör eğitimcileri ve Genç Milli Takım antrenörleri katıldı.

Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas'ın konuşmasıyla başlayan programda, Kafkas ayrıca 'Dünya Futbolundaki Son Trendler' başlıklı bir sunum yaptı. FGD Eğitim Kurulu Koordinatörü Dr. Erden Or da 'Türkiye'de ve Dünyada Antrenör Eğitimi' konulu bir sunum gerçekleştirdi. Programda teorik eğitimler verildi ve UEFA A ve UEFA B kurslarından örnek saha çalışmaları yapıldı. Bunun yanında gerçekleştirilen grup çalışmalarında antrenör eğitimlerinin SWOT analizi yapıldı, kurs müfredatları, kursiyer katılım ve değerlendirme sistemleri ile ideal antrenör eğitimcisinin özellikleri konuları ele alındı.

Eğitimi Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber de izledi. Programın kapanışında bir değerlendirme yapan Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, organizasyonun son derece verimli geçtiğini söyledi. Kafkas, grup çalışmalarında aldıkları geri bildirimler çerçevesinde antrenör eğitiminde düzenlemelere gideceklerini belirtti.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.