Genel Başkan Ali Düşmez Türk Atletizmi Gelişim Vizyonu Toplantısına Katıldı

Ekleme Tarihi 24.12.2019

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından düzenlenen Türk Atletizmi Gelişim Vizyonu Toplantısı İstanbul'da başladı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Fatih Çintimar, Türk atletizminin dünyada çok ciddi noktalara geldiğini belirterek, "2019'da 102 rekor kırdık. Bunların 3'ü Avrupa'da yılın en iyi derecesi ve biri Avrupa rekoru. Kırılan Türkiye rekorları da çok küçük değil. Avrupa'da 20 Yaş Altı'nda en iyi ülkelerden biriyiz. Madalya sıralamasında da bu yıl 4. durumdayız. Bunu daha da yukarı nasıl taşırızın çabası içindeyiz." ifadelerini kullandı.

Toplantıda Konuşan Genel Başkan Ali Düşmez ise ; ’’TASKK ve tüm Amatör branşlar için işbirliği konuları gündemimizdeydi. Tüm sporların anası Atletizmin daha başarılı olması için işbirliği şart. Bizlerde üstümüze düşenleri yapmaya devam edeceğiz ve hiçbir zaman desteklerimizi esirgemeyeceğiz’’ dedi.

Bahçelievler'de bir otelde gerçekleştirilen toplantıya TAF Başkanı Fatih Çintimar, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Bağlama ile Türkiye Atletizm Ligi'nde yer alan kulüplerin temsilcileri katıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.