Nıke Halı Saha Ligi 2011 Süper Bölge Finalleri 22 Mayıs’ta Oynanacak

Ekleme Tarihi 15.7.2011

Nıke Halı Saha Ligi organizasyonunda 16 Bölgede oynanan Bölge Birinciliği müsabakaları tamamlanarak 15-18 yaş ve 19-35 yaş kategorilerinde Bölge Birincisi olan 16’şar takım belirlenmiştir.

Bölge birincisi olan takımlar 22 Mayıs 2011 tarihinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Malatya’da Süper Bölge Birinciliği müsabakaları oynayacaklardır.
Bölge birinciliğine katılacak takımların oyuncuları müsabakalar öncesi mutlaka HİF lisanslarını, Kimlik Kartlarını (Nüfus cüzdanı veya ehliyet) yanlarında bulunduracaklardır.
Süper Bölge Birinciliği müsabakasına her kategoride 4’er takım katılacaktır. Müsabakalar tek maç eleme usulü oynanacak olup, beraberlik halinde seri penaltı atışları ile galip gelen takım belirlenecektir.
Süper Bölge Birinciliği müsabakalarında 15-18 ve 19-35 yaş kategorilerinde birinci olan takımlar 3-4 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul’da final müsabakalarını oynamaya hak kazanacaktır.
Süper Bölge Birinciliğinin yapılacağı iller ve takımlar :
1.SÜPER BÖLGE : İSTANBUL (15-18 YAŞ)
1.Bölge Birincisi : Muratlı (TEKİRDAĞ)
2.Bölge Birincisi : Ayyıldız (İSTANBUL)
3.Bölge Birincisi : F.C. Pasha Garden (İSTANBUL)
4.Bölge Birincisi : M.İzzet Baysal Teknik ve EML (BOLU)
2.SÜPER BÖLGE : İZMİR (15-18 YAŞ)
5.Bölge Birincisi : Adrenalin (BALIKESİR/Bandırma)
6.Bölge Birincisi : Çamdibi Brates (İZMİR)
7.Bölge Birincisi : Umurlu Belediyespor (AYDIN)
8.Bölge Birincisi : Çinispor (KÜTAHYA)
3.SÜPER BÖLGE : ANKARA (15-18 YAŞ)
9.Bölge Birincisi : Lionsspor (KARAMAN)
10. Bölge Birincisi : Kırıkhanspor (HATAY)
11. Bölge Birincisi : Kingstir United (ANKARA)
12.Bölge Birincisi : Efsaneler (SAMSUN)
4.SÜPER BÖLGE : MALATYA (15-18 YAŞ)
13.Bölge Birincisi : Alipaşaspor (VAN)
14. Bölge Birincisi : Amed Ali Paşaspor (DİYARBAKIR)
15. Bölge Birincisi : Şekerspor (KAYSERİ)
16.Bölge Birincisi : Laligaspor (ERZURUM)
1.SÜPER BÖLGE : İSTANBUL (19-35 YAŞ)
1.Bölge Birincisi : Japon Pazarı (TEKİRDAĞ/Çorlu)
2.Bölge Birincisi : Mesutspor (İSTANBUL)
3.Bölge Birincisi : Esenşehir (İSTANBUL)
4.Bölge Birincisi : Tuzla Kafkas Yatçılık (İSTANBUL)
2.SÜPER BÖLGE : İZMİR (19-35 YAŞ)
5.Bölge Birincisi : Yüksek Bulut (BURSA)
6.Bölge Birincisi : Atiker Nil Otogaz (İZMİR)
7.Bölge Birincisi : Buldan Ağam Kebap (DENİZLİ)
8.Bölge Birincisi : Oğuz İddia (AFYONKARAHİSAR)
3.SÜPER BÖLGE : ANKARA (19-35 YAŞ)
9.Bölge Birincisi : Yeni Sağlıkspor (KONYA)
10. Bölge Birincisi: Yılborspor (MERSİN/Tarsus)
11. Bölge Birincisi: Gecekondu (ANKARA)
12.Bölge Birincisi : Semerkant (SAMSUN) 
4.SÜPER BÖLGE : MALATYA (19-35 YAŞ)
13.Bölge Birincisi: Fc Garipler United (VAN)
14.Bölge Birincisi: Keklikspor (BATMAN)
15.Bölge Birincisi: İl Özel İdarespor (SİVAS)
16.Bölge Birincisi: Trb. Belediyespor (TRABZON)

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.