16 Mayıs 2024, Per>
Her yıl geleneksel hale gelen ve 43.sü düzenlenen Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a hareket etmek üzere Sarayburnu’ndan vapura bindiği tarih olan 16 Mayıs tarihi bu yılda unutulmadı.
TASKK Genel Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez’in de katıldığı kutlamada TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ile İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Saha Komiserleri İstanbul Derneği üyeleri Sarayburnu'nda ki Atatürk heykeline çelenk bıraktı.
Bu anlamlı günde bir konuşma yapan Genel Başkan Ali Düşmez “Bu etkinlik sayesinde bugünün öneminin unutulmamasının sağlanmasını hedeflemekteyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramını şimdiden kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere vatanı uğruna kendi canını hiçe sayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha saygı ile yad ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Orhan Saka Amatörler Evinde açıklama yaptı.
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..