19 Mayıs 2024, >
Bu tarihi olayın yıl dönümünü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anma günü; kurduğu Cumhuriyeti ve ilkelerini daha ileriye taşıyacak olan gençlerimizin de bayramı olarak kutluyoruz.
Atatürk'ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" ve "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözlerini şiar edinerek, gençlerimizin spor yaparak daha sağlıklı bireyler olarak toplumda yer alabilmesi; kültürel ve insani değerler ışığında, Türk sporunun gelişimi ve yurt sathına yayılması görevini üstlenmekten büyük kıvanç duyuyoruz.
Milletimize bu eşsiz vatanı bırakan ATATÜRK başta olmak üzere bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz tüm kahramanlarımızı rahmet, saygı ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı Çanakkale Belediyesi Nikah Salonunda yapıldı...
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Orhan Saka Amatörler Evinde açıklama yaptı.
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..