A Milli Takım'a Ziyaret

Riva'da TFF ve Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı tarafından yapılan iki okulun açılış törenine katılan heyet, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampta bulunan A Milli Takım teknik kadrosu ve futbolcularına moral ziyaretinde bulundu.

21 Mart 2019, Per

Anasayfa / Haberler / Tff Haberleri

TBMM eski Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Spor Toto Teşkilatı Başkan Yardımcısı Bünyamin Bozgeyik, antrenman öncesinde A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve futbolcularla bir araya geldi.

TFF Başkanı Hüsnü Güreli, TFF eski Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette, Başkan Hüsnü Güreli tarafından Binali Yıldırım, Dr. Mehmet Kasapoğlu ve Akif Çağatay Kılıç'a isimleri yazılı A Milli Takım forması takdim edildi. Heyet, Ay-Yıldızlılara Arnavutluk ve Moldova maçlarında başarı diledi.

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.