20 Mayıs 2019, Pzt>
Abalı Denizlispor'a kupa ve madalyalarını, Denizli Atatürk Stadı'nda düzenlenen törende TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez verdi. Kupa töreninde Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Abalı Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin de yer aldı.
Genel Başkan Ali Düşmez, törende yaptığı konuşmada, "Tabi bugün Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 19 Mayıs'ın 100'ncü yılı. Bir asır geçmiş ve milat sayılan gündeyiz. Çok şükürler olsun ki, bu ülkeyi bize bağışladılar ve bu güzel törenleri yapabiliyoruz. Onları şükran ve minnetle sonsuza kadar hatırlayacağız. Bu güzel günde, Süper Lig'e 9 sene sonra yükselen Denizlispor'un şampiyonluk kupasını almasının mutluluğunu paylaşıyoruz" ifadelerini kullandı.
Ali Düşmez, "Denizlispor'a karşı bu statta sporcu olarak oynadım, Denizli'ye Kulüp Başkanı olarak rakip oldum. Şimdi de kupa veriyorum, güzel bir güne tanıklık ediyorum" şeklinde sürdürdüğü konuşmasını, "TFF Başkanı Sayın Hüsnü Güreli, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına Abalı Denizlispor camiasını tebrik ediyor, Spor Toto Süper Lig'de başarılar diliyorum" sözleri ile tamamladı.
Tören sonrası Genel Başkan Ali Düşmez Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Daha sonra Genel Başkan, Denizli ASKF’yi ziyaret ederek ilden ayrıldı.
Diğer Haberler
TFF'nin Yeni Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Oldu
TFF 2023-2024 Sezonu U-17 Türkiye Şampiyonasında İstanbul Eroğlu Spor Şampiyon Oldu..
U17 Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları Başlıyor
Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın Lansman Toplantısı Riva’da Yapıldı..
Konya Cumhuriyet Stadı’nda Oynanan U-15 Türkiye Şampiyonası Finalinde Ankara Alkula S..
UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiye Birincisi İstanbu..
Erzurum'da 14 Bölge Karmasının katılımıyla düzenlenen 2024 UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiy..