Ağrı ASKF’den İl Emniyet Müdürü Nihat Özen'e Ziyaret

Ekleme Tarihi 4.11.2019

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve spor taban birlikleri, geçtiğimiz Eylül ayında Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ağrı’ya atanan İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Emniyet Müdürlüğüne yapılan ziyarete Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile taban birliklerinin başkanları eşlik etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisinin de aynı zamanda bir spor adamı olduğunu söyleyen İl Emniyet Müdürü Nihat Özen" Bende üst klasman temsilciği yaparak, futbol ailesinin bir bireyi olarak görev yaptım. Görev yaptığım yerlerde yalnızca temsilcilik değil futbolun ve sporun tüm paydaşları ile iç içe bir mesai geçirdim. Profesyonel maçlardan amatör maçlara kadar müsabakaları takip etme fırsatını buldum. Spor kollektif bir çalışma. Bir ekip işi. Bu yüzden burada hepimizin üstüne düşen görevler var. Bizim derdimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak onları spora yönlendirmek olmalı. Amatör sporlar aynı zamanda ülkelerin gelişmişlik düzeyine ışık tutmaktadır. Bu yüzden amatör sporları ciddi anlamda önemsiyorum. " dedi.

Ziyaretin spor taban birlikteleri açısından önemli olduğunu söyleyen Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ise " Emniyet Müdürümüz yanlızca emniyet teşkilatının başındaki biri değil aynı zamanda önemli bir spor adamı. Kendisine Ağrı'daki görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.