Aksaray Askf Başkanı Cavit Kılıç İşitme Engelliler Milli Futbol Takımını

Ekleme Tarihi 15.7.2011

Aksaray ASKF Başkanı Cavit Kılıç dün Aksaray Güreş Eğitim Merkezinde Kamp yapan Türkiye İşitme Engelliler milli futbol takımını ziyaret ederek kafileye baklava ikram etti.

Aksaray ASKF Başkanı Cavit Kılıç dün Aksaray Güreş Eğitim Merkezinde Kamp yapan Türkiye İşitme Engelliler milli futbol takımını ziyaret ederek kafileye baklava ikram etti.,İşitme Engelli milli futbol takımımıza kamp çalışmaları boyunca elimizden geleni yapacağız. Avrupa şampiyonasında işitme engeliler milli takımımıza ve teknik heyete başarılar diliyoruz” dedi.Aksaray ASKF Başkanı Cavit Kılıç dün Aksaray Güreş Eğitim Merkezinde Kamp yapan Türkiye İşitme Engelliler milli futbol takımını ziyaret ederek kafileye baklava ikram etti. ASKF Başkanı Cavit Kılıç 27 Haziran’da Danimarka’da düzenlenecek İşitme Engelliler Avrupa Futbol Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek ve 28 mayıs’a kadar Aksaray güreş eğitim merkezinde şampiyonaya hazırlanacak Türkiye İşitme Engeliler Mili Futbol takımı ve teknik heyeti ile sohbet etti. ASKF Başkanı Cavit Kılıç’ın işitme engelliler milli futbol takımı ziyaretinde Gençlik Ve Spor İl Müdürü Arif Ümit Uztürk , Şube Müdürleri ve ASKF Başkan yardımcısı Ferit Gemici’de yer aldı. ASKF Başkanı Cavit Kılıç ziyareti esnasında yaptığı konuşmada “ Türkiye İşitme Engeliler Milli Futbol takımına Danimarka’da düzenlenecek Avrupa şampiyonasında başarılar diliyoruz. 2008 yılında dünya 2 .olan takımımız bu yıl Danimarka’da düzenlenecek Avrupa şampiyonası öncesinde şampiyonluğunun en büyük adayları arasında gösteriliyor.. Kamp çalışmalarını ilimizde sürdürmeleri ise Aksaray için ayrı bir gurur kaynağı. İşitme Engelli milli futbol takımımıza kamp çalışmaları boyunca elimizden geleni yapacağız. Avrupa şampiyonasında işitme engeliler milli takımımıza ve teknik heyete başarılar diliyoruz” dedi.
Türkiye İşitme Engelliler milli futbol takımı teknik direktörü Mustafa Aydın ziyaret hakkında duygularını dile getirerek memnun olduğunu belirtti. Aydın ,Aksaray’da 2. günümüzde büyük bir ilgi ile karşılaştık. 28 mayısa kadar da Aksaray’da misafir olarak Avrupa şampiyonasına hazırlanacağız.ASKF başkanımız Cavit Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Takım içinde büyük moral oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli bizlere ilk iki günümüzde zaten yabancılık çektirmediler. Sanki evimizde gibiyiz. Tesisler ve konaklama şartları mükemmel. Aksaray’a Dağılgan spor tesisleri bir çok ilde yok. Burada bu güzel imkanlarla eksiksiz hazırlanıp Danimarka’da ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Avrupa şampiyonluğunu elde etmek istiyoruz. 2008 yılında dünya 2. olan takımımız 27 hazirandaki Avrupa şampiyonasında Danimarka’da yeni bir tarih yazacaktır . Ayrıca 2012 Dünya İşitme Engelliler futbol şampiyonası Türkiye’de düzenlenecek. Aksaray’da yapacağımız kamp çalışmaları 2012 Dünya şampiyonası içinde iyi olacak. 2012 dünya şampiyonası kamp çalışmalarımızı da Aksaray’da yapmak isteri. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan ve yalnız bırakmayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline yürekten teşekkür ediyoruz” dedi ziyaretin ardından gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Ümit Uztürk, ASKF Başkanı Cavit Kılıç ve Türkiye İşitme Engeliler Milli Futbol Takımı Aksaray Güreş Eğitim Merkezi önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.