Ali Düşmez, İstanbul Askf Başkanlığına Yeniden Seçildi

Ekleme Tarihi 17.6.2014

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu İstanbul Maslak'ta yer alan TİM Show Center'da yapıldı.

1267 delegenin katıldığı ve üç adayın yarıştığı seçimlerin sonunda Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Amatör İşler Kurul Başkanı, aynı zamanda TASKK Genel Başkanı olan Ali Düşmez bir dönem daha İstanbul ASKF Başkanlığına seçildi.

Divan Kurulu Başkanlığını Seyit Ateş'in yaptığı genel kurula, Spor Genel Müdürü ve TFF 2. Başkanvekili Mehmet BAYKAN, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Taylan ÜNER, Konfederasyonumuz Onur Kurulu Üyesi Kemal BEKTAŞ, TFF İstanbul Futbol İl Temsilcisi Yemen EKŞİOĞLU, Konfederasyonumuz Genel Başkan Vekili Adnan ERSAN, Genel Başkan Yardımcısı Fahrettin ESERDİ, Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun ASKF Başkanı Şener AYDIN, Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir ASKF Başkanı Kadri YATKIN, Erzurum ASKF Başkanı Selahattin ÇODUR, Trabzon ASKF Başkanı Burhan Cahit ERDEM, Kütahya ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Ankara ASKF Başkanı Murat KANDAZOĞLU, Kocaeli ASKF Başkanı Murat AYDIN, Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, Balıkesir ASKF Başkanı Metin MENGÜÇ, Zonguldak ASKF Başkanı Tahir BUYURUCU, Kayseri ASKF Başkanı Musa SOYKARCI, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz CEŞEN, Düzce ASKF Başkanı Erdoğan BIYIK, Eskişehir ASKF Başkanı Sadri ATAM, Aydın ASKF Başkanı Mehmet KIVANÇ, Çanakkale ASKF Başkanı Firuz ERDİL, Konfederasyonumuz Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah ALBUNAR ile çok sayıda amatör kulüp başkanı ve delegeler katıldı.
Saat 17.30 itibariyle açılan sandıklar sonucunda Ali Düşmez 802, Seymen Gençtürk 272 ve Ahmet Akpınar ise 193 oy aldı. Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla Federasyon Başkanlığına seçilen Ali Düşmez seçim sonrasında yaptığı konuşmada tüm kulüplere eşit mesafede olduklarını belirterek hizmetlerin devamının geleceğini ve amatörler dünyası için yeni projeler hazırladıklarını söyledi ve genel kurula uzaktan yakından teşrif eden herkese teşekkür etti.
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.