20 Aralık 2019, Cum>
Ali Düşmez ve beraberindeki heyet, ziyarette Belediye Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Üner'e görevinde başarılar dilerken göreve geldiği günden bugüne kadar spora verdiği destek için ayrıca teşekkür etti.
Ziyarette Ali Düşmez tarafından Mesut Üner'e isminin yazılı olduğu A Milli Takım forması hediye edildi. Ali Düşmez, yaptığı açıklamada amatör spor kulüplerine yapılan hizmetlerden ötürü kulüplerimizden gelen tepkilerin olumlu olduğunu ve daha iyi hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.
Çatalca Belediye Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu üyesi Mesut Üner de böyle bir camianın içinde olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Üner, çalışmalarından ötürü Ali Düşmez'e teşekkürlerini sundu. Ziyaretin ardından Ali Düşmez, İASKF heyeti ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca amatör kulüpleri ile bir araya geldi.
Diğer Haberler
TFF'nin Yeni Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Oldu
TFF 2023-2024 Sezonu U-17 Türkiye Şampiyonasında İstanbul Eroğlu Spor Şampiyon Oldu..
U17 Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları Başlıyor
Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın Lansman Toplantısı Riva’da Yapıldı..
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, futbolun tüm paydaşlarıyla 13 Ocak 2023 tarihinden bu yana sürdürdüğü "The Game Plan" projesi..
Konya Cumhuriyet Stadı’nda Oynanan U-15 Türkiye Şampiyonası Finalinde Ankara Alkula S..
2. İstanbul Beylikdüzü Spor, 3. İzmir Spor ve 4. Siirt İl Özel İdare Spor kulübü oldu.
UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiye Birincisi İstanbu..
Erzurum'da 14 Bölge Karmasının katılımıyla düzenlenen 2024 UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiy..