Ali Düşmez'den Ziyaret

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez ve İASKF Yönetim Kurulu, Çatalca Belediye Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Üner'i makamında ziyaret etti.

20 Aralık 2019, Cum

Anasayfa / Haberler / Tff Haberleri

Ali Düşmez ve beraberindeki heyet, ziyarette Belediye Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Üner'e görevinde başarılar dilerken göreve geldiği günden bugüne kadar spora verdiği destek için ayrıca teşekkür etti.

Ziyarette Ali Düşmez tarafından Mesut Üner'e isminin yazılı olduğu A Milli Takım forması hediye edildi. Ali Düşmez, yaptığı açıklamada amatör spor kulüplerine yapılan hizmetlerden ötürü kulüplerimizden gelen tepkilerin olumlu olduğunu ve daha iyi hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

Çatalca Belediye Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu üyesi Mesut Üner de böyle bir camianın içinde olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Üner, çalışmalarından ötürü Ali Düşmez'e teşekkürlerini sundu. Ziyaretin ardından Ali Düşmez, İASKF heyeti ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca amatör kulüpleri ile bir araya geldi.

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.