Antalya Askf Dayanışma Gecesi

Ekleme Tarihi 19.7.2011

Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 25.Yıl Dayanışma Gecesi 13 Mayıs 2011 tarihinde başarıyla gerçekleştirildi. Gecede spora hizmet veren spor adamları, kulüp ve kurumlara plaket verildi

Geceye Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıcı, Mevlüt Çavuşoğlu ve Kemal Çelik ile Milletvekili adayları, Antalya önceki Belediye Başkanı Menderes Türel ve Hasan Subaşı çok sayıda ilçe belediye başkanı, TASKK Genel Başkanı Yardımcısı Adnan Ersan ve Mali Sekreter Hatip Çopur, Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu katıldı.
Gecede konuşma yapan ASKF Başkanı Metin Bulut, Antalya'nın stada ihtiyacı olduğunu, alt yapıda yeni yeteneklerin ve yıldız isimlerin yetişebilmesi için tesislere ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Avrupa Konseyi Parlementer Meclisi Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu ise Antalya'nın stadına kavuşacağını ve hak ettiği hizmeti alacağını ifade etti.
Geceye Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Baykan adına katılan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Ersan'a Genel Başkanı Mehmet Baykan, Genel Sekreter Ö.Remzi Arıkan ve kendisi adına hazırlanan katılım belgesi plaketlerini Metin Bulut takdim ederken, Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber adına katılan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Sekreteri Aladdin Naganlu'nun plaketini ise ASKF Başkanı Metin Bulut verdi. Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu da plaketini Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'ndan aldı.
Antalya ASKF Başkanı Metin Bulut, “Antalya ASKF'nin 25.yıl anısına bir orman köşesi olsun istedik. Hem başarılarımızın hem de kaybettiğimiz spor adamlarımızın isimlerini yaşatmak amacıyla TEMA'dan 175 fidan talep ettik. İzmir'de artık yemyeşil bir dünyamız var. Antalya adına şampiyonluklar elde edenlerin, yıllarca bölgemiz sporuna destekler sağlayan rahmetle andığımız spor dostlarımızın anılarının yaşatılacağı bir fidanlığımız mevcut” diye konuştu
Gecede artık hayatta olmayan 80 spor adamının slayt gösterisi sunuldu.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.