Antalya Askf’ De Cup Yıldız Kızlar Finalleri Muhteşemdi

Ekleme Tarihi 12.9.2011

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığı”nın ortaklaşa düzenlediği “ASKF Cup 2011 Girls Tour Football Tournament Champion “ iyi mücadelerle ve seyredenlerin keyif aldığı maçlarla sona erdi.

 03 - 08 Eylül 2011 tarihlerinde Döşemealtı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Şehir Er Tevfik Cebeci Stadında oynanan ilk iki gün maçları çok çekişmeli geçti.Turnuvaya uluslararası nitelik kazandıran K.K.T.C Futbol Federasyonu Ulusal karması dışında, Antalyaspor,Kırkgözspor ve ASKF karması ekiplerinin tek devreli lig usulü ile oynadığı turnuva spor otoritelerinin beğenisini kazandı.

07 Eylül 2011 ( Çarşamba ) günü Atatürk Stadyumunda yapılan finaller ve ödül töreni çok güzel ve güzelliğin ötesinde anlamlı dakikaların yaşandığı şekilde geçti.K.K.T.C Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman’ın şeref konuğu olarak katıldığı ödül töreni anlam yüklüydü. K.K.T.C ve Türk bayraklarının dalgalandığı törende, mazereti nedeniyle katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın yerine Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Öcal, K.K.T.C Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özer Bedir ve ASKF Antalya Genel Başkanı Metin Bulut tüm ekiplere seslenerek “Gelecek senelerde buluşma dileklerini sundular”.

Tüm Antalya Futbol ailesinin katıldığı törenden sonra Büyükşehir Belediyesinin Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Oya Kansu Uysal, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın adına hediyelerini sundu.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.