Antalya Sporuna Emeği Geçenlere Vefa

Ekleme Tarihi 12.9.2011

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Antalya sporuna emeği geçip aramızdan ayrılanlara vefa örneği gösterdi. Anı Duvarı’nın açılışında duygusal anlar yaşandı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Antalya sporuna emeği geçip aramızdan ayrılanlara vefa örneği gösterdi. Anı Duvarı’nın açılışında duygusal anlar yaşandı.
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Antalya sporuna emeği geçip rahmetli olan spor adamları için yaptırdığı Anı Duvarı’nı, Vali Alaaddin Yüksel Spor Kompleksi’nde törenle açtı. Antalya’da sporun gelişimine katkıda bulunanların ölümsüzleşmeleri için yapılan Anı Duvarı’nın açılışına, spor ve siyaset dünyasından tanıdık isimler katıldı. 400’e yakın spor adımının katıldığı törene, Antalya Milletvekilleri Yıldıray Sapan ve Menderes Türel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, taban birliklerinin yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Duygusal anlar
Anı Duvarı’nın açılış kurdelesini Antalyaspor Kurucu Başkanı rahmetli Atilla Konuk’un eşi Aysel Konuk keserken, aynı zamanda Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu’nun da eşi olan Atilla Konuk’un kızı Nadire Konuk da törende yer aldı. Bu yıl içinde hayatını kaybeden Antrenör Bekir Çalışkan’ın eşi Nuriye Çalışkan uzun süre eşinin fotoğrafına sarılarak gözyaşı döktü. ASKF Başkanı Metin Bulut açılış öncesi yaptığı konuşmada, “Bana hangi mevkiyi verirlerse versinler, tek isteğim her zaman spor adamı olmaktır” diyerek uzun süre alkışlandı. Anı Duvarı’nda 222 ‘Ölümsüz’ spor adamının fotoğrafı bulunuyor.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.