BAKAN KASAPOĞLU NİĞDE’DE

Ekleme Tarihi 9.2.2021

Niğde’de birtakım ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kente inşa edilecek stadyumun müjdesini vererek, “Niğde Şehir Stadı Projesini hamdolsun tamamladık, bir ay içerisinde ihalesine çıkacağız. Bir yıl içerisinde de Niğde'mizin göbeğinde, kente, bölgeye Türkiye'ye hizmet edecek bu modern tesisimizi kazandıracağız. Herkese hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

"Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırıldı"

Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırdıklarını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, bundan sonra da inşallah yine yerel yönetimler, milletvekilleri ve teşkilatlar ile el ele vererek bu çıtayı daha yukarılara taşıyacaklarını söyledi.

Kasapoğlu, bulundukları salonu modern bir şekilde vatandaşlara yeniden kazandıracaklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Niğde, genç dinamik bir şehir. Gençlerinin her alanda öncü olduğu bir şehir. O yüzden AK Parti'nin gençlere değer veren, gençler için çalışan ve gençlere her zaman her türlü imkanı sunmaktan çekinmeyen anlayışı ile Niğde'de de yurtlarımızda, gençlik tesislerimiz ve spor salonlarımızda bu hizmet çıtasını daha yukarılara taşımanın sözünü veriyoruz. Hamdolsun bu anlamda da el ele vererek çalışıyoruz. Niğde Şehir Stadı Projesi'ni hamdolsun tamamladık, bir ay içerisinde ihalesine çıkacağız. Bir yıl içerisinde de Niğde'mizin göbeğinde kente, bölgeye, Türkiye'ye hizmet edecek bu modern tesisimizi kazandıracağız. Hayırlı uğurlu olsun."

Bakan Kasapoğlu’ndan Esnaf Ziyareti

Niğde’de gençlerle ve esnafla da bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, Niğdeli vatandaşlara kitap hediye etti. Niğde Kalesi ve Akmedrese'yi gezip, Şehit Ramazan Konuş Gençlik Merkezi'nde öğrencilerle de bir araya gelen Kasapoğlu, öğrencilerin robotik kodlama çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Niğde Belediyesine geçen Kasapoğlu, Belediye Başkanı Emrah Özdemir ile de bir süre görüştü.

Bakan Kasapoğlu'ndan Ömer Halisdemir'in Kabrine Ziyaret

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Bor ilçesi Çukurkuyu beldesindeki kabrini ziyaret eden Kasapoğlu, okunan Kur'an-ı Kerim tilavetini dinledi. Dua eden Kasapoğlu, şehidin kabrini sulayarak, karanfil bıraktı.

Şehidin kardeşi Doğan Halisdemir'le sohbet eden Kasapoğlu, annesi Fadimana Halisdemir'le de kabristandaki 2 şehidin mezarında dua okudu.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.