Bakan Kasapoğlu'ndan Eskrim Kadın Milli Takımına Tebrik

Ekleme Tarihi 22.11.2019

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç Kadınlar Kılıç Dünya Kupası’nda şampiyon olan Genç Kadınlar Kılıç Milli Takımını tebrik etti.

Özbekistan’da düzenlenen Genç Kadınlar Kılıç Dünya Kupası’nda Deniz Selin Ünlüdağ, Aylin Çakır ve Nisanur Erbil’den oluşan Milli Takımımız finalde Rusya’yı 45-34 yenerek şampiyon oldu. Genç Kadınlar Kılıç Milli Takımı, elde ettiği bu sonuçla Gençler Dünya Kupalarında altın madalya kazanan ilk takım olarak eskrim tarihinde bir ilki de gerçekleştirdi.

Bakan'dan Tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şampiyon olan Genç Kadınlar Kılıç Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

Özbekistan'da düzenlenen Genç Kadınlar Kılıç Dünya Kupası'nda tarihi bir başarıya imza atarak şampiyon olan milli takımımızı kutluyorum. Gençler Dünya Kupaları'nda altın madalya kazanan ilk takım olarak eskrim tarihinde bir ilki de gerçekleştiren milli sporcularımızın bu başarısı, bizlere büyük mutluluk yaşattı. Böyle güzel derecelerin eskrime gönül veren genç kardeşlerimiz için de başarıya giden yolda büyük bir motivasyon sağlayacağına inanıyorum. . Bu önemli başarıda emeği geçen başta sporcularımız ve antrenörlerimiz olmak üzere herkesi tebrik ediyorum"

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.