Baykan, Güven Tazeleyen Erdem’i Kutladı

Ekleme Tarihi 18.7.2011

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet BAYKAN Trabzon ASKF Başkanlığına yeniden seçilen Burhan Cahit ERDEM’i ziyaret etti

Ziyarette TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman ATAL, Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun ASKF Başkanı Şener AYDIN, Trabzon ASKF Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.
Ziyarette konuşma yapan Konfederasyonumuz Genel Başkanı Mehmet BAYKAN yeniden Başkanlığa seçilen Burhan Cahit ERDEM ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Trabzon amatörünün Türkiye de önemli bir yerde olduğunu söyleyen BAYKAN yeni seçilen Yönetim Kurulu’nun bunu daha iyi seviyelere getireceğine inandığını dile getirdi.
Trabzon ASKF Başkanı Burhan Cahit ERDEM bu anlamlı ziyaretten ötürü Konfederasyonumuz Genel Başkanı Mehmet BAYKAN ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman ATAL’a teşekkür etti. Yeni oluşturmuş olduğumuz Yönetim Kuruluna Trabzon amatörünü daha üst seviyelere taşıyacak kişileri aramıza kattık. Önümüzdeki üç yıllık dönemde Trabzon amatörünü daha üst düzey hale getirecek çalışmalarda bulunacağız. Bu anlamda çeşitli planlar ve projeler geliştiriyoruz dedi.
TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman ATAL’ da yeni seçilen Burhan Cahit ERDEM ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak başarılar diledi.

 

 

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.