Bolu Belediyesi’nden Amatörlere 60 Bin TL Nakdi Yardım

Ekleme Tarihi 11.11.2019

Bolu Belediyesince Bolu Amatör Evi’nde düzenlenen tören ile 32 amatör takıma toplam 60 bin TL nakdi yardım yapıldı.

Törende konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan seçim öncesi verdikleri sözü tuttukları için mutlu olduklarını söyleyerek şöyle konuştu; “Arzu ettiğimiz daha büyük miktardı. Yardım limitimizi zorladık. Yardımımız her yıl artarak devam edecek. Elimizdeki kaynağa göre adil dağıtımı ASKF’ye bıraktık. Ayrıca BAL Ligi takımımız Göynük Belediyespor’un deplasmana gidişlerine de katkı sağlayacağız. Gençler ve çocukların kötü alışkanlıklardan korunması için amatör spor şarttır’’dedi.

Bolu ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen; Belediyemiz tarafından 32 takıma 60 bin TL nakdi yardım yapıldı. Yardımın 50 bin 500 lirası 18 kulübe adil bir şekilde paylaştırıldı. Yardımın 9 bin 500 lirası ile de malzeme alacağız. Bu yardım belediyeden aldığımız ilk nakdi yardımdır. Belediyeye ve törene katılan başkanımız Tanju Özcan’a teşekkür ederiz” dedi.

Törene, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin ve kulüp temsilcileri ile Bolu ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.