08 Mart 2024, Cum>
Geçtiğimiz aylarda amatör spor kulüplerine nakdi destekte bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu kez de amatör camiaya hizmet eden taban birlikleri temsilcilerine destekte bulundu. Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve bağlı kurullar, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şubesi, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesi ve Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği yönetim kurulundaki isimlerle üyelere eşofman ve tişörtten oluşan spor malzemesi desteği sağlandı. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın her zaman spor camiasının yanında olduğunu ifade ederek, “Biz ASKF ailesi olarak ilimizin taban birlikleri temsilcileri ile birlikte büyük bir aileyiz. Bu aile ne zaman ihtiyaç olsa Osman Zolan Başkanımız her zaman yanımızda oldu. Bugün de camianın görünmez kahramanlarına spor malzemesi desteği sağlandı. Ben camiamız adına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a çok teşekkür ederim “dedi.
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..
28.si düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası 14.06.2024 tarihinde oynanan final müsabakası ile sonuçlandı. 29 takımın kat..