ENKA Vakfı, başarılı sporcuları ödüllendirdi

Ekleme Tarihi 25.2.2019

ENKA Vakfı, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’inde katıldığı törenle 2018 yılında ENKA Spor Kulübünün faaliyet gösterdiği branşlarda başarı kazanan sporcuları ödüllendirdi.

İstinye'deki ENKA Sadi Gülçelik Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen ödül törenine TASKK Genel Başkanı ve TFF İcra kurulu üyesi  Ali Düşmez,  Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın, Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanı Vedat Akgün, ENKA Spor Kulübü Başkanı Alparslan Tansuğ ile diğer davetliler ve sporcular katıldı.

Törende konuşan, ENKA Spor Kulübü Başkanı Alparslan Tansuğ, ENKA Spor Kulübünün kurulduğu günden bu yana Türk sporuna üst düzey hizmet verdiğini belirtti.

Daha sonra bir açıklama yapan TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez; ‘’Enka vakfın da Enka spor kulübünün 2018-2019 yılında Uluslararası başarılı olmuş sporcuların ödül töreninde, sporcularımızın heyecanlarına ortak olduk.Sporda başarılı olmak önemli. Ama çok daha değerlisi sporu yaşam şekli yapmak ve iyi insan olmamıza vesile olması’’dedi.

Atletizm, tenis, sutopu, yüzme ve güreş branşlarında başarı elde eden 187 sporcu ile 82 antrenöre gerçekleştirilen törenle ödülleri takdim edildi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.