15 Nisan 2024, Pzt>
Mersin’de düzenlenen Kadınlar EuroLeague Final Four müsabakalarını takip eden Spor Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, finalde gösterdiği üstün performansla spor severlere basketbol ziyafeti sunan Fenerbahçe Alagöz Holding’i üst üste kazandığı EuroLeague şampiyonluğu için kutlarken; Final Four’da ülkemizi temsil eden ve dördüncü olan bir diğer takımımız olan Çukurova Basketbol Mersin’i de tebrik etti.
Diğer Haberler
U-20 Kadın Voleybolcularımız Balkan Şampiyonu
Milli Pentatletimiz Eren'den Dünya Rekoru
U-20 Kadın Basketbol Milli Takımımız Çeyrek Finalde
Judocularımızdan Çekya'da 2 Altın, 1 Bronz
U-22 Kadın Voleybol Milli Takımımız Avrupa 3'üncüsü
A Milli Takım Çeyrek Finalde