Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlundan Gaziantep ASKF’ye Ziyaret

Ekleme Tarihi 18.2.2019

Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinasyonunda Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyeleri ile birlikte hayata geçirilen “700 Okul Spor Kulübü Malzeme Dağıtım Töreni'' nedeni ile Gaziantep’te bulunan Bakan Kasapoğlu Gaziantep ASKF’yi ziyaret etti.

Ziyarette; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekilleri, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet  Baykan, Spor Toto Teşkilat Başkan Yardımcısı Bünyamin Bozgeyik ile İlçe Belediye Başkanları bulundu.

Ziyayeret nedeni ile konuşan Bakan Kasapoğlu Spor tesis ve yatırımlarında 2002 yılı öncesi ve sonrasında karşılaştırmalarda bulundu,  "Ülkemiz 2002 öncesi ve sonrası olmak üzere yatırımlar açısından gözle görülür, bariz bir farkı ortaya koyuyor. Bundan sonraki süreçte, bu yapılan tesisleri daha fazla kullanmanızı, doldurmanızı istirham ediyoruz. Bu tesisler sizlerle birlikte güzel"  Antep’imize, Antepimizin gençlerine, Şehitkâmil’in torunlarına helalı hoş olsun. Sizler bu kadar vefakâr, cefakâr, kadirşinas olduğunuz sürece ne yapsak azdır. Sizler en iyisine layıksınız. Tüm imkânlarımızla, Gaziantep’in çocukları, gençleri, yaşlıları, kadınları için durmak bilmeden çalışacağız" dedi.

Gaziantep ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir konuşmasında; Gençlik ve Spor Bakanımızın, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Spor Genel Müdürümüzün ziyaret bizleri çok mutlu etmiştir. Bu vesile ile başta Sayın Bakanımız olmak üzere Valimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza Gaziantep’e yapılan bu yatırımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.