''Giresun Futbol Çalıştayı'' Düzenlendi

Ekleme Tarihi 18.2.2019

Giresun Valiliği Himayelerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü Giresun ASKF Başkanlığı ve TÜFAD Giresun şubesi tarafından organize edilen ''Giresun Futbol Çalıştayı'' düzenlendi.

Çalıştaya, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun Ünivesitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, TASKK Genel Başkan Vekili Adnan Ersan, TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, Genel Başkan Yardımcısı Şener Aydın, Mali Sekreter Hatip Çopur, Giresun ASKF Başkanı M. Sinan Işık ile Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven,Taban birlikleri temsilcileri ile sporcu, yönetici ve antrenörler katıldı.

Çalıştay’ın Giresun’da bir ilk olması nedeni ile , Spor Şube Müdürü Halil Demirel, ASKF Başkanı M. Sinan Işık, TÜFAD Şube Başkanı Hasan Ali Tek, İl Emniyet Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Dayan, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Cezmi Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut tarafından hazırlanan tanıtıcı sunumlar kurum temsilcileri tarafından yapıldı.

Çalıştayın açılışında bir konuşma yapan Vali Harun Sarıfakıoğulları, gençliğe yatırımın geleceğe yatırım olduğunu kaydederek, “Bugün burada değerli kurum ve dernek temsilcilerimizin organize ettiği önemli bir olayın adımlarını atmış bulunuyoruz. Ülkemizde spor çok seviliyor. Özellikle futbol çok ön planda. Devletimiz, gençlerimiz için bütün imkanları seferber etmiş durumda. Giresun’a ciddi yatırımlar yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Futbol çalıştayının çözüm bildirgesini devlet büyüklerimize sunacağız. Bu noktada güzel şeyler elde edeceğimize inanıyorum” dedi.

Çalıştay’ın öğleden sonraki bölümünde Giresun Üniversitesi BESYO bölümünde Yönetici Doç. Dr. Beytullah Dönmez moderatörlüğünde Sorun Tespiti ve Çözüm Önerileri konusunda yapılan oturuma TASKK Genel Başkan Vekili Adnan Ersan’da konuşmacı olarak katıldı. Çalıştay’a katılan katılımcılardan gelen amatör futbol ile ilgili sorulara cevap verdi.

Çalıştay, toplantıya katılan protokol ve katılımcılara verilen ödül töreni ile sona erdi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.