Gülleri Yeniden Başkan

Ekleme Tarihi 12.9.2011

Adana ASKF’de önceki akşam kongre heyecanı yaşandı. Seyhan Belediyesi’ne ait Kültür Merkezi’nde gerçekleşen 12. Olağan Genel Kurul’da Ali Gülleri yeniden başkanlığa seçildi.

 Genel Kurula; Vali Yardımcısı Halis ARSLAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fazlı Bayram HADİ, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, TÜFAD Başkanı Ali HOŞFİKİRER, Hakemler derneği başkanı Özgür ÇETİNER, CHP Adana İl Başkanı Zeydan KARALAR, Ak Parti Adana İl Başkan Vekili Abdurahman TAŞCI, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Daire Başkanları, Kredi ve Yurtlar Bölge Müdürü, Vergi dairesi Bölge Müdürü katıldılar.

Divan Başkanlığını Türk İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar’ın yaptığı kongrede Gülleri’nin yeni yönetimi şöyle oluştu: “Genel Sekreter Zeki Aysan, Tuncer Akdoğan, Kamil Sakar, Ramazan Çimen, Hacı Gökşenli Ahmet Bozan, Ayhan Apak, Şahin Çiğer, Gökhan Yağ ve Sedaf Sefil. “
Denetim Kurulu Üyeliklerine de Mehmet Ali Bozkır, Eyüp İnanır ve Bilal Daşdurmazlı seçildiler.
Kendisini yeniden bu göreve layık gören tüm üyelere teşekkür eden Adana ASKF Başkanı Ali Gülleri, “Bugüne kadar yaptığımız hizmetler ortadadır. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her şey Adana amatörleri için” dedi.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.