08 Nisan 2024, Pzt>
Çekya’nın Teplice kentinde 6-7 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen Ümitler Avrupa Kupası’nın birinci gününde milli judocularımızdan Elif Kılıç, 48 kg'da altın madalya kazanarak şampiyon olurken, 44 kg'da yarışan judocumuz Livanur Kayır ve yarışmanın son gününde sporcularımızdan +70 kg’da Sema Mete ise bronz madalya kazandı.
Diğer Haberler
U-20 Kadın Voleybolcularımız Balkan Şampiyonu
Milli Pentatletimiz Eren'den Dünya Rekoru
U-20 Kadın Basketbol Milli Takımımız Çeyrek Finalde
Judocularımızdan Çekya'da 2 Altın, 1 Bronz
U-22 Kadın Voleybol Milli Takımımız Avrupa 3'üncüsü
A Milli Takım Çeyrek Finalde