14 Mart 2019, Per>
Kadın Futbol Ligleri Müsabakaları Statüsü 32. maddesinde yer alan esaslara göre oynatılması planlanan play-off müsabakalarının 1. turu için 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 11.30'da kura çekimi gerçekleştirilecek. Kadın 3. Lig kulüpleri kulüp ismi ile giriş yaparak internet adresinden kura çekimine katılabilecek.
Müsabakaların oynanacağı tarafsız sahalar Türkiye Futbol Federasyonu'nun bölge müdürlüklerince saptanacak ve ilan edilecek. Gruplarında 1 ve 2. olan takımlar Kadınlar 3. Ligi play-off müsabakası oynamaya hak kazanacak. Play-off ilk turunda grubunda 1. olan takımlar diğer grupların 2. takımları ile kura ile eşleşecekler. (Aynı grupta mücadele eden takımlar Play-Off ilk ve 2. Turunda eşleşmezler)
Play-off 3. turundan itibaren takımlar kura usulüyle grup ve sıralamaya bakılmaksızın eşleşecek, Play-Off yarı finaline kalan 4 takım çift devre lig usulüne göre mini turnuvalarda yer alacak ve İlk sırayı alan takım Kadınlar 3. Ligi şampiyonu olacak.
İlk 3 sırayı alan takımlar Kadınlar 2. Ligi'nde oynamaya hak kazanacak. Play-off 1. ve 2. eleme müsabakaları TFF tarafından belirlenecek tarafsız sahalarda tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Müsabakaların normal sürelerinin beraberlikle sonuçlanması halinde müsabakalar 15'er dakikalık iki devre halinde uzatılacak. Uzatma süreleri sonunda da beraberlik bozulmazsa kazanan, penaltı vuruşları sonucunda belirlenecek.
Diğer Haberler
TFF'nin Yeni Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Mali ve Seçimli Genel Kurulu'nda İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, TFF Başkanlığı'na seçildi...
TFF 2023-2024 Sezonu U-17 Türkiye Şampiyonasında İstanbul Eroğlu Spor Şampiyon Oldu..
TFF 2023-2024 Sezonunda Kastamonu Grup Merkezinde oynanan U-17 Final müsabakaları sonrasında, Konya Selçuklu Belediye Spor Ku..
U17 Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları Başlıyor
Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın Lansman Toplantısı Riva’da Yapıldı..
Konya Cumhuriyet Stadı’nda Oynanan U-15 Türkiye Şampiyonası Finalinde Ankara Alkula S..
2. İstanbul Beylikdüzü Spor, 3. İzmir Spor ve 4. Siirt İl Özel İdare Spor kulübü oldu.
UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiye Birincisi İstanbu..