08 Şubat 2024, Per>
Onikişubat’ı sporcu kenti yapmak ve spor bilincini tabana yaymak amacıyla sorumluluk üstlenen K.Maraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek başkanlığındaki Onikişubat Belediyesi, kentteki 50 amatör spor kulüplerine malzeme desteğini bu yıl da sürdürdü. Onikişubat Belediyesi bu kez ise 50 amatör spor kulübüne 5 bin 500 adet malzeme desteği verdi.
Onikişubat Belediyesi Şehit Zekeriya Boyar Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa Başkan Mahçiçek’in yanı sıra İl Gençlik ve Spor Müdürü Cemil Boz, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ile amatör spor kulüpleri temsilcileri ve çok sayıda sporcu katıldı.
“ÇOK ZOR GÜNLERDEN BURALARA GELDİK”
İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törende konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, tüm sporculara başarılarla dolu bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan Mahçiçek, “Sporcularımız ve gençlerimizle bir olduğumda kendimi daha genç hissediyorum. Bizim çocukluğumuzda Batıpark’da sahamız vardı, mahallemizin de Fidanspor isminde bir takımı vardı. Amatör spor çok ayrı bir değer. Devletimiz, belediyelerimiz hemen her alanda sporcularımızın yanında” dedi.
Törende konuşan K.Maraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ise amatör spor yapan gençlerin her türlü takdiri hak ettiklerini söyledi. Karaoğlan, Başkan Mahçiçek’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz da, Başkan Mahçiçek’e teşekkür ederken, “Bu yardımın yapılmasında emeği geçen başta belediye başkanımız, başkan yardımcılarımız ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
20 Temmuz 1974 tarihinde, Kıbrıs’ta Türklerin yaşadığı zulmü ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Kı..
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..