Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Bayramlaştı

Ekleme Tarihi 2.9.2011

Taban Birlikleri ile birlikte her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz spor camiamızın bayramlaşma töreni bayramın 1.günü Amatör Evimizde yapıldı.

 Ramazan bayramı dolayısıyla bir araya gelen Amatör Spor ailesi mutlu bir bayram geçirdi. Bayramlaşma törenine Kocaeli ASKF Başkanı Murat Aydın, Onursal Başkan Rafet Kırgız, Futbol İl temsilcisi Mithat Ağa, Kocaeli TÜFAD Başkanı Remzi Demirer, İl Hakem Kurulu başkanı Yusuf Say, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Süleyman Karadaş, Kocaeli Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernek Başkanı Erdem Karayel, Kocaeli ASKF Yönetim kurulu üyeleri, Saha Komiserleri dernek yönetimi, Kocaeli TÜFAD yönetim kurulu, Futbol hakemleri ve Amatör Spor Kulüpleri başkan, yönetici ve antrenörleri katıldı.

İlimizde bulunan Amatör Spor Kulüp temsilcileri törene büyük bir ilgi gösterirken, Bayramlaşma törenine gelen misafirler ilgi ile karşılandı. Amatör Spor Kulüp Başkanları ve spor adamlarını bir araya getiren bayramlaşma töreninde kulüp başkanları ve diğer misafirler hoşça bir gün geçirdi.

Kalabalık bir katılım ile yapılan bayramlaşma töreninde Spor Taban birlik başkanları kısa konuşma yaptı. Kocaeli ASKF Başkanı Murat Aydın, Onursal Başkan Rafet Kırgız, Futbol İl temsilcisi Mithat Ağa, Kocaeli TÜFAD Başkanı Remzi Demirer, İl Hakem Kurulu başkanı Yusuf Say, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Süleyman Karadaş, Kocaeli Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernek Başkanı Erdem Karayel, konuşmalarında Amatör olarak büyük bir aileyiz. Burada olmaktan çok mutluyuz. Biz birbirimize sahip çıkarsak bizi kimse yıldıramaz, Buraya gelen herkese teşekkür ediyoruz dediler.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.