Kocaeli ASKF Masterler Takımı KKTC’de

Ekleme Tarihi 22.11.2019

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 36.yıl dönümü nedeniyle Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay tarafından Kıbrıs da organize edilen Cumhuriyet Kupası Masterler Futbol Turnuvası’na Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’da davet edildi.

Turnuvaya İngiltere Londra Türk Masterler Takımı ile ev sahipliğini yapan KKTC Meclis Masterler takımı katıldı. Maçları KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, KKTC milletvekilleri Oğuzhan Hasipoğlu, Erhan Arıklı, Mesut Genç, KKTC Merkez Kaymakamı Ahmet Arslan, Güzelyurt Belediye Başkanı  Mahmut Özçınar, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı  Mustafa Zurnacılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazi Mağusa Masterler Futbol Organizasyon Kurulu başkanı aynı zamanda TFF Dış İlişkiler Kurulu üyesi  Hasan Gümüşkesen ve KKTC Engelliler Federasyonu Başkanı Ruhsal Vudalı ile çok az sayıda spor sever takip etti.

Cumhuriyet Kupası Gala gecesinde yapılan ödül töreninde konuşan KKTC Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, katılan tüm konuklara teşekkür ederek sportif çalışmalarının devam edeceğini dile getirdi.

KASKF Başkanı Murat Aydın ise konuşmasında “Burada bize gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Burası bizim ikinci Vatanımız kendimizi evimizde gibi hissettik.” dedi.

KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, KASKF Onursal Başkanı Rafet Kırgız konuklara Kocaelispor forması, Flama ve çeşitli hediyeler takdim etti.

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.