Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu İstanbul’da Toplandı

Ekleme Tarihi 27.2.2015

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Genel Başkan Ali Düşmez başkanlığında İstanbul’da Orhan Saka Amatörler Evin’de toplandı.

Toplantıda Sağlık Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve TASKK işbirliği ile ilk yardım için kurs eğitimi verilmesi konusunda son aşamaya gelindiği, Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanlığı ile yapılan görüşmeler sonucunda tüm amatör müsabakaların yapıldığı sahalarda kullanılmak üzere donanımlı sağlık çantalarının Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanlığı tarafından yaptırılması ile ASKF’ler arasında kardeşlik projesinin yeniden hayata geçirilmesi konularının görüşülüp spor merkezi olmayan ASKF’lerimize spor merkezi alınması ile Bölgesel Amatör Lig ve Türkiye Şampiyonaları hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu toplantının bir bölümüne Spor Genel Müdürlüğü’nden 25. Dönem Milletvekilliği için istifa eden önceki dönem Genel Başkanımız Mehmet BAYKAN’da katılmıştır.

 
Konfederasyon Yönetim Kurulumuz Milletvekilliği adaylık sürecinde önceki Genel Başkanımız Mehmet BAYKAN’a başarılar dilemiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.