Malatya’da Amatör Spor Haftası En’ler Ödül Töreni İle Sona Erdi

Ekleme Tarihi 18.10.2019

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğinde 7-13 Ekim tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası En’ler ödül töreni ile sona erdi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından bir konuşma yapan Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen ‘’ 07 Ekim de başlatmış olduğumuz Amatör Spor Haftası müsabakaları bir hafta boyunca 12 branşta müsabakalar yapıldı.Dereceye giren giremeyen bu müsabakalara katılan tüm sporcularımı antrenörlerimizi tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Malatya ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir ise; yeni bireylerin spora kazandırılması, fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek için Gençlik spor Bakanlığı ile Konfederasyonumuzun ortaklaşa düzenlediği Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Malatya’da Atletizm, Badminton, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Masa Tenisi, Satranç, Tenis, Futbol, Okçuluk, Özel Sporcular Atletizm Ve Özel Sporcular Bowling müsabakaları düzenlediğini belirterek dereceye giren ve yılın En’lerini tebrik etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren sporculara Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından ödülleri verildi.

Merkez Spor Salonunda gerçekleşen Ödül Törenine Malatya ASKF Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Spor Şube Müdürü Ömer DAĞDELEN, Tesisler Şube Müdürü Ahmet YÜCEL, Futbol il temsilcisi Kahraman FIRAT, antrenörler, il temsilcileri, sporcular ve sporcu velileri katıldı.

Seremoni öncesi Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığınca ‘’ Barış Pınarı Harekatında Kahraman Ordumuzun Yanındayız ‘’ yazılı pankart açılarak Mehmetçiğe destek verildi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.