27 Kasım 2023, Pzt>
Salihli Belediyesi, Süper Amatör, 1. Amatör ve 2. Amatör liglerde mücadele eden 14 futbol kulübüne nakdi ve ayni olmak üzere toplamda 480 bin lira tutarında yardımda bulundu.
Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli’yi Süper Amatör Liginde temsil eden 3 kulübe 20’şer bin lira, 1. Amatör Ligde temsil eden 11 kulübe ise 15’şer bin lira maddi destek çeklerini kulüp başkanlarına vererek sezon boyunca başarılar diledi.
Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alarak destek olduklarını ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede sporun gelişmesi ve ülkeye başarılar kazandıracak sporcuların yetişmesine yönelik çalışmalarının sürdürüleceğini belirterek amatör spor kulüplerine yönelik yardımların da devam edeceğini söyledi. İlçede sportif faaliyetlerini sürdüren amatör spor kulüplerine nakdi ve ayni yardımlarla destek olacaklarını belirten Başkan Kayda, "Daima sporun ve sporcunun yanındayız. Elimizden gelen bütün imkânlarla kulüplerimize ve sporcularımıza destek oluyoruz. Renklerimiz farklı olsa da sevdamız Salihli diyerek ilçemizi temsil eden 14 amatör spor kulübümüze maddi anlamda katkı sunarak takımlarımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi.
Gümüş Kafeteryada düzenlenen amatör spor kulüplerine destek toplantısında konuşan Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erol Timur, Salihli’yi Süper Amatör ve 1. Amatör Liginde temsil eden takımlara sağladığı maddi ve ayni desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya tüm kulüpler adına teşekkür etti.
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı Çanakkale Belediyesi Nikah Salonunda yapıldı...
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
20 Temmuz 1974 tarihinde, Kıbrıs’ta Türklerin yaşadığı zulmü ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Kı..
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Konya’da TFF U11, U12 VE U13 Minikler turnuvası şenliği sona erdi.
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..