Manisa Valisi Ahmet Deniz Amatör Spor Haftası Kapsamında Amatör Spor Kulüp Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Ekleme Tarihi 18.10.2019

Manisa Valisi Ahmet Deniz Amatör Spor Haftası kapsamında Manisa’da amatör spor Kulüplerinin temsilcileri ile bir araya geldi.

      Sporun ruhunda amatör bir ruh olduğunu kaydeden Vali Deniz, herkesin amacının spor yapmak olduğunu belirtti. “Büyükler spor yapsın ki gençler de spor yapsın” diyen Vali Deniz, Altyapıya, tesisleşmeye önem vermek zorunda olduklarını her alanda altyapının, tesisleşmenin gelişmesi gerektiğini dile getirdi.
‘’Okul bahçelerimizi, spor tesislerimizi iyileştirmeye çalışıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımızın Manisalı olması bizlere büyük katkı sağlıyor. Futbol sahaları, kapalı spor salonları yapılacak” dedi.

  Bize düşen görev gençlerimizi sağlıklı yetiştirmektir. Yetenekli sporcularımızı keşfedelim. Milli sporcular yetiştirelim Manisa’mızı, ülkemizi temsil etsin. Dünya Aerobik Jimnastik Şampiyonası’nda sporcularımız göğsümüzü kabartıp ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdılar. Sayın Cumhurbaşkanımızın 2020 olimpiyatlarına hazırlama projesi var biliyorsunuz. 7-8 yıl önce faaliyete geçen bu projenin meyvelerini yeni yeni görmeye başlıyoruz’’ dedi.

 Tevfik Lav Tesisleri Cafe 236’da düzenlenen etkinliğe Vali Deniz’in yanı sıra Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Manisa ASKF Başkanı Erol Timur, TÜFAD Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu, Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı ile amatör spor kulüp temsilcileri katıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.