Merhum Ali Gülleri Vefatının 1. Yıldönümünde Kabri Başında Anıldı

Ekleme Tarihi 14.1.2019

Adana spor camiasının "Ali Babası" olarak bilinen ve 24 yıl aralıksız Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı yapan merhum Ali Gülleri bugün vefatının 1.yıldönümünde kabri başında dualarla anıldı.

Anma töreninde konuşan Ali Gülleri’nin oğlu Taşkın Gülleri “Bizim açımızdan konuşmak çok zor gerçekten, bir yıl oldu ama acısı hala dün gibi. Buraya kadar gelip yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Törende konuşan Adana ASKF Başkanı Dt. Ahmet Bozan ise “Merhum Başkanımız Ali Gülleri’nin Adana amatör sporuna ve Türkiye amatör sporuna büyük katkıları olduğunu belirtmek isterim. Ali Gülleri Adana’da 31 yıllık amatör spor geçmişinde önemli işlere imza atarak hoş bir seda bırakmıştır. Onun gibi değerler bizler için çok önemlidir” diye konuştu. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile TASKK Genel Başkanımız Ali Düşmez’in de çiçek gönderdiği törende mesajlarını da ileten Başkan Bozan kendilerine teşekkür ettiler. 

 

Törene Adana Spor Camiası ile çok sayıda Merhum Ali Gülleri’nin dostları katıldı.

 

Amatör spora katkıları ile bilinen ve aynı zamanda Adana Demirspor kulübünün geçmiş dönemlerde sporculuğunu ve yönetim kurulu üyeliğini de yapan Ali GÜLLERİ, 1993 – 2017 yılları arası Konfederasyonumuzda Genel Başkan Yardımcılığı ve son olarak da Onur Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştu.

Değerli abimiz merhum Ali GÜLLERİ’ye bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Mekanı Cennet olsun.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.