02 Nisan 2024, Sal>
29-31 Mart 2024 tarihleri arasında 27 ülkeden 108 sporcunun katıldığı World Challenge Cup'ta, millilerimiz 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya olmak üzere 4 madalya kazandı. Buna göre halka disiplininde milli sporcularımızdan İbrahim Çolak altın madalya alırken, Adem Asil gümüş madalya kazandı. Yarışın yer aletinde mücadele eden milli sporcumuz Adem Asil, yarışı birinci sırada tamamladı ve altın madalya alırken; bir diğer disiplin olan barfikste ise Mert Efe Kılıçer bronz madalya kazandı.
Diğer Haberler
U-20 Kadın Voleybolcularımız Balkan Şampiyonu
Milli Pentatletimiz Eren'den Dünya Rekoru
U-20 Kadın Basketbol Milli Takımımız Çeyrek Finalde
Judocularımızdan Çekya'da 2 Altın, 1 Bronz
U-22 Kadın Voleybol Milli Takımımız Avrupa 3'üncüsü
A Milli Takım Çeyrek Finalde