Muğla ASKF’nin 26. Amatör Spor Ödül Töreni Gerçekleşti

Ekleme Tarihi 21.1.2019

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca 26 yıldır aralıksız yapılmakta olan “ Amatör Spor Ödül Töreni” 15 Ocak 2018 Salı günü Muğlada CNS Tesislerin de büyük bir katılımla gerçekleşti.

2017-2018 Spor Sezonunun değerlendirilmesi sonucu 26 branşta toplam 143 ödül verildi. Geceye Muğla Vali Vekili Rıza DALAN,  Muğla Milletvekili Av. Burak ERBAY,  Muğla Büyükşehir Belediye Başkan vekili Cumhur ÇOBAN, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun SEL, İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON, Datça Belediye Başkanı A.Gürsel UÇAR, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Yatağan Belediye Başkanı H.Haşmet IŞIK, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep GÜRSOY, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol KAPİZ, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU,  İl Hakem Kurulu Başkanı Ali ZAĞLI, İl Disiplin Kurlu Başkanı Av.Musa DOĞAN, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, TFFHGD Şube Başkanı Muhsin ERÇETİN, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Der. Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN,   Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman AKBULUT,  Muğla Büyükşehir Gazeteciler Der. Başkanı Cem KAYTAN, ASKF Yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi, İl Hakem ve İl Disiplin kurulu üyeleri,  hakemler, gözlemciler, antrenörler Kulüp Başkan ve Yöneticileri, ödül alacak başarılı sporcular ile çok sayıda Basın Mensubu katıldı.

Ödül töreninin  açılış konuşmasını yapan Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top; “26.Amatör Spor Gecesi ve Ödül Töreninde 2017-2018 spor sezonunun değerlendirilmesi sonucu ödüle layık görülenlerin ödüllerini vereceğiz. Bugün bu törende sadece futbolda değil, futbolla birlikte 25 branş da daha ödül alacaktır. Bugün sporda  bu başarılar elde edilirken Başta Sayın Valimiz ve Büyük Şehir Belediye Başkanımız olmak üzere diğer ilgililer gerekli desteği veriyor, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin spor kulüplerine zaman zaman yaptığı maddi ve malzeme yardımları devam etmektedir. Bununla birlikte Muğla Gençlik  ve Spor İl Müdürümüz tesis yapımı için çalışması var gücüyle devam etmektedir. Bu tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.  Bunlarla birlikte Bodrum, Milas, Yatağan, Kavaklıdere, Menteşe, Datça, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Fethiye ve Seydikemer ilçeleri Belediyle Başkanlarımız kendi ilçelerindeki  spor kulüplerine  gerekli destekleri vermektedirler amatörlerimiz adına kendilerine çok  teşekkür ediyoruz.” dedi.

Daha sonra Muğla Gençlik  ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumhur ÇOBAN, Muğla Milletvekili Av.Burak ERBAY ve Muğla Vali Vekili Rıza DALAN birer konuşma yaparak ödül törenine katılanları ve ödül alanları tebrik ederken ASKF’nin başarıla çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.