31 Ekim 2023, Sal>
Amatör Spor Haftası etkinlikleri sonrası “Sporun En’leri” ödül töreni yapıldı.
Muğla’da çeşitli spor etkinlikleri ve kortej yürüyüşü ile 09.10.2023 tarihinde başlayan Amatör Spor Haftası hafta içerisinde yapılan spor etkinlikleri ile devam etti.
Törende Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ ve Muğla Valisi İdris AKBIYIK birer konuşma yaptılar.
Uluslararası düzeyde ilimizi temsil eden; Avrupa da, Dünya yarışlarında ve Olimpiyatlarda derece yapmış sporcular, milli takımlara çağrılmış sporcular ve Ulusal bazda derece yapmış sporcular olmak üzere 40 branşda toplam 385 sporcuya başarı belgeleri ile ödülleri, futbolda da 2022-2023 sezonunda gruplarında şampiyon olmuş 53 takıma kupaları verildi.
Törene Muğla Valisi İdris AKBIYIK, Muğla Milletvekilleri Gizem ÖZCAN ile Süreyya Öneş DERİCİ, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur UZUN, Vali Yardımcısı Murat KAHRAMAN, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, AK Parti İl Başkanı Gültekin AKÇA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan SAYGIN, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman TOPRAKÇI, Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü Ali Haydar İSTEMİHAN, İl Müftüsü Yaşar ÇAPÇI, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Özgür AKDAĞ, Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Mustafa ALGAN, Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Koray ÖZCAN, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İlçe ve Şube Müdürleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü, ASKF yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi, antrenörler, Kulüp Başkanları, Yöneticiler, sporcu velileri basın ve yayın kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Diğer Haberler
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı..
Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı Çanakkale Belediyesi Nikah Salonunda yapıldı...
Ali Düşmez ''Türk Sporuna Hizmet En Büyük Sevdamızdır''
TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Orhan Saka Amatörler Evinde açıklama yaptı.
Kıbrıs Barış Harekatının 50. Yılı
20 Temmuz 1974 tarihinde, Kıbrıs’ta Türklerin yaşadığı zulmü ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Kı..
15 Temmuz'u Unutmadık, Unutmayacağız!
Konya’da Minikler Turnuvası Şenliği Yapıldı
Konya’da TFF U11, U12 VE U13 Minikler turnuvası şenliği sona erdi.
Muğla’da 28.si Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Tarımspor Oldu..