Muğla’da Valilik Kupası Futbol Turnuvası Şampiyonu Çıtlık Esnafspor Oldu

Ekleme Tarihi 15.7.2011

Muğla ASKF’ce 16 yıldır aralıksız yapılan VALİLİK KUPASI FUTBOL Turnuvasının 16.sıda büyük bir başarı ile tamamlandı.

Muğla ASKF’ce 16 yıldır aralıksız yapılan VALİLİK KUPASI FUTBOL Turnuvasının 16.sıda büyük bir başarı ile tamamlandı.13 Kurum ve Kuruluş takımının katıldığı 06 Nisan 2011 tarihinde başlayarak yaklaşık 2 aydır devam eden va tam sahada oynanan turnuvanın finalinde ULA ÇAĞDAŞ ESNAF Takımını 2-1 yenen ÇITLIK ESNAF Takımı Şampiyon olurken, 3.lük -4.lük maçında DEVLET HASTANESİ’ni 3-1 yenen ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Takımı 3. oldu.
Turnuvaya Muğla Valisi Sayın Fatih ŞAHİN, Vali Yardımcısı Sayın Metin DEMİREL, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU ile birlikte, Daire ve Şube Müdürleri ile Basın ve Yayın Kuruluşu ve çok sayıda seyircinin gelmesi ve müsabakaların baştan sona centilmenlik içerisinde geçmesi bizleri son derece memnun etmiştir.
Turnuvaya katılan takımlara kupalarını Muğla Valisi Sayın Fatih ŞAHİN vermiştir, ayrıca takımlara Turnuva Katılım Belgelerini Vali Yardımcısı Sayın Metin DEMİREL, Gençlik ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin HACICAFEROĞLU ile Muğla ASKF Genel Sekreteri ve Herkes İçin Futbol İl Sorumlusu Mustafa YANDIK vermiştir.Turnuvaya katılan bütün takımları ve turnuvada emeği geçen herkesi yürekten kutlar, dereceye giren takımların başarılarının devamını dileriz.

 

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.