Muş Askf Başkanı Kemal Türkan Mülki Erkan'a Teşekkür Etti

Ekleme Tarihi 26.8.2011

Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Türkan, Muş Valisi Ali Çınar başta olmak üzere, Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamlarına spora sunmuş olduğu destek ve katkılardan ötürü teşekkür etti.

 

Merkez ilçeler futbol sahalarına kavuşuyor. Muş Valiliği tarafından SODES kapsamında Merkez ilçelerde yapım kararı alınan suni çim sahaların ilçe gençliği için önemli bir kazanç olduğunu ifade eden Muş ASKF Başkanı Kemal Türkan, Muş’un her alanda gelişmesine önemli destekler sunan Muş Valisi Ali Çınar başta olmak üzere, vali yardımcıları ve ilçe kaymakamlarına çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Türkan açıklamasında ayrıca SODES çalışanlarının da emeklerinin unutulmaması gerektiğini A’dan Z’ye tüm emek sahiplerine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Merkez ilçelere yapılacak olan sahaların Muş gençliği ve Muş futbolu için önemli bir nokta olduğuna da dikkat çekmek isteyen Başkan Türkan, “Mülki idare amirleri ne kadar nitelikli, vasıflı ve dirayetli olursa, devletin yönetim çarkı da o kadar güzel işler ve o kadar verimli ve başarılı neticeler alınabilir.
 
Muş’ta da bu saydıklarımın tümünü Mülki Erkan’da görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Muş’ta yapılan hizmetlerin Muş halkıyla buluşmasındaki tüm emek sahiplerini yürekten kutluyorum. 3 bine yakın sporcu potansiyeli olan ve bugün bir tek eksikliği profesyonel lig olan Muş’ta en kısa sürede bir profesyonel ligin Muşla buluşmasını ümit ediyoruz. Bu temennimizde yine Mülki erkan’ın sunacağı destekler sonucu kendilerini geliştirebilecek olan Muş gençliğinin daha iyi sahalarda ve daha güzel şartlarda çalışmaları ile hayata geçebilir. Bu bakımdan Muş’ta sportif faaliyetlerin gelişmesine katkı sunan tüm karar mercilerine ve projelerin hazırlanmasındaki tüm emek sahiplerine, Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi, spor kulüpleri, sporcular ve Muş halkı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.