Nike Halı Saha Ligi'nde Yarı Finalistler Belli Oldu

Ekleme Tarihi 21.7.2011

Nike Halı Saha Ligi 2011 Süper Bölge Birinciliği müsabaka sonuçlarının ardından yarı finallere kalan takımlar belli oldu.

Nike Halı Saha Ligi finalleri 3-4 Haziran tarihlerinde İstanbul'da yapılacak. Oyuncular 3 Haziran gününde yapılacak kampa katıldıktan sonra 4 Haziran'da yarı final ve final maçlarını oynayacak.
15-18 yaş grubunda Efsaneler (Samsun), Kütahya Çini Spor(Kütahya), AMED Ali Paşa Spor (Diyarbakır), FC Pasha Garden takımları, 19-35 yaş grubunda ise Gecekondu (Ankara), Nil Otogaz (İzmir), FC Garipler Spor (Van), Mesut Spor (İstanbul) takımları yarı finalde mücadele edecek.
Saha birinciliği sonuçları şöyle:
ANKARA
15-18 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
LİONS(KARAMAN) - KİNGSTER UNİTED(ANKARA) 2-4
EFSANELER(SAMSUN) - KIRIKHAN SPOR 3-0
ANKARA
19-35 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
YILBOR SPOR(MERSİN) - SEMERKANT(SAMSUN) 4-3
GECEKONDU(ANKARA) - YENİ SAĞLIK(KONYA) 3-1
15-18 YAŞ GRUBU FİNAL
ANKARA KİGSTER UNİTED - EFSANELER(SAMSUN) 2-2 (0-1 SP)
19-35 YAŞ GRUBU FİNAL
YILBOR(MERSİN) - GECEKONDU(ANKARA) 0-0 (3-4 SP)
ANKARA BİRİNCİLERİ
15-18 EFSANELER (SAMSUN)
19-35 GECEKONDU (ANKARA)
İZMİR
15-18 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
ÇAMDİBİ BRATES(İZMİR) - ÇİNİ SPOR(KÜTAHYA) 4-5
ADRENALİN(BANDIRMA) - UMURLU BELEDİYE(AYDIN) 0-3
19-35 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
NİL OTOGAZ(İZMİR) - YÜKSEL BULUT(BURSA) 6-5
BULDAN AĞAM KEBAP(DENİZLİ) - OĞUZ İDDİA(AFYON) 2-5
15-18 YAŞ GRUBU FİNAL
ÇİNİSPOR(KÜTAHYA) - UMURLU BELEDİYE(AYDIN) 5-4
19-35 YAŞ GRUBU FİNAL
NİL OTOGAZ(İZMİR) - OĞUZ İDDİA(AFYON) 3-1
İZMİR BİRİNCİLERİ
15-18 KÜTAHYA ÇİNİ SPOR (KÜTAHYA)
19-35 NİL OTOGAZ (İZMİR)
MALATYA
15-18 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
DİYARBAKIR AMED ALİ PAŞA SPOR - ALİ PAŞA SPOR (VAN) 6 - 0
KAYSERİ ŞEKER SPOR - LALİGA SPOR (ERZURUM) 2 - 1
19-35 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
İL ÖZEL İDARE SPOR (SİVAS) - TRABZON BELEDİYE SPOR 7-5
KEKLİK SPOR (BATMAN) - VAN FC GARİPLER UNİTED 2-4
15-18 YAŞ GRUBU FİNAL
DİYARBAKIR AMED ALİ PAŞA SPOR - KAYSERİ ŞEKER SPOR 5-2
19-35 YAŞ GRUBU FİNAL
SİVAS İL ÖZEL İDARE - VAN FC GARİPLER SPOR 3 - 8
MALATYA BİRİNCİLERİ
15-18 AMED ALİ PAŞA SPOR (DİYARBAKIR)
19-35 FC GARİPLER SPOR (VAN)
İSTANBUL
15-18 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
BOLU M. İZZET BAYSAL - İSTANBUL AYYILDIZ 1 - 2
TEKİRDAĞ MURATLI - İSTANBUL FC PASHA GARDEN 2-3
19-35 YAŞ GRUBU YARI FİNAL
İSTANBUL MESUT SPOR - İSTANBUL TUZLA KAFKAS YATÇILIK 3-2
TEKİRDAĞ ÇORLU JAPON PAZARI -İSTANBUL ESEN ŞEHİR 6 - 3
15-18 YAŞ GRUBU FİNAL
AYYILDIZ - FC PASHA GARDEN 1-2
19-35 YAŞ GRUBU FİNAL
MESUT SPOR - ÇORLU JAPON PAZARI 3-2
İSTANBUL BİRİNCİLERİ
15-18 FC PASHA GARDEN (İSTANBUL)
19-35 MESUT SPOR (İSTANBUL)

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.