Pamukkale Belediyesinden Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği

Ekleme Tarihi 28.12.2020

Pamukkale Belediyesi tarafından Pamukkale’de faaliyetlerine devam eden 46 kulübe, antrenman forması ve şortu, antrenman tozluğu, yağmurluk, yelek, maç ve antrenman topları dağıtıldı.

Malzeme desteği dağıtımına Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve amatör spor kulüplerinin temsilcileri katıldı.

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Pamukkale Belediyesine malzeme desteği için teşekkür ederek, “Amatör kulüpler yerel yönetimler olmazsa yaşayamaz. Bu zor dönemde Pamukkale Belediyemizin amatör camiamıza verdiği destek çok önemli. İnşallah pandemi sona erer ve sahalarımız yeniden şenlenir.Bu vesile ile Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye kulüpler adına verdiği destekler nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise malzeme dağıtımında yaptığı konuşmada amatör sporun çok önemli olduğunun altını çizerek, “Sizlerle her zaman bir araya geliyoruz. İlçemizdeki spor ruhunun yaşatılıp gelişmesi için gereken ne varsa yapıyoruz. Yöneticiliğin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Yerel yönetimler olarak bizler de sizlerin her zaman yanınızdayız. Bizim hedeflerimizden en önemlisi bu bölgenin en büyük amatör spor kompleksini hayata geçirmek. Bunun için tüm planlarımız yapıldı. Geçtiğimiz günlerde kalan işlerin tamamlanması için ihalesi yapılan Aktepe Kültür Merkezi’nde yaklaşık 2 bin metrekarelik alan spor için ayrıldı. Ocak ayında başlayacak olan çalışmalarla bu alan amatörlerin hizmetine sunulacak. Bu tesisin hemen yanında bulunan ve bakım gereken futbol sahalarını yine sizlerin hizmetine sunacağız. Yine aynı alanda bulunan spor salonu ile birlikte bu bölge tam bir spor kompleksi olarak siz değerli kulüplerimize ve sporcularımıza hizmet verecek. Burada sadece futbol değil, okçuluk, dağcılık, bisiklet, basketbol, voleybol, tenis, koşu parkurları ve salon sporları yapan herkes spor yapma imkanı bulacak. Tüm bu projelerin 2021 yılının ilk 6 ayında tamamlanmasını planlıyoruz. 2021 yılının sporla dolu geçmesini temenni eder tüm kulüplerimize başarılar dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından ilçede faaliyetlerine devam eden 46 kulübe malzemeleri teslim edildi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.