22 Nisan 2024, Pzt>
Ritmik cimnastikçilerimizden Selen Camcı, yıldızlar Genel Tasnif, Top, Labut ve Kurdele kategorilerinde 4 altın madalya almayı başardı. Yarışın bir diğer sporcusu Nil Deniz Tarhan, küçüklerde Genel Tasnif ve Top kategorisinde 2 altın madalya alırken, Kurdele’de 1 bronz madalya kazandı.
Milli cimnastikçilerimizden Mira Öztürk, küçükler Labut’ta altın madalya alırken Tasnif kategorisinde gümüş madalya kazandı.
Kupa mücadelesinde yarışan cimnastikçilerimizden Ceylin Okan, Küçükler Serbest Seri’de altın madalya alırken; Alya Arslan, Yıldızlar Çember kategorisinde altın madalya; Dilara Taşyürek Küçükler Çember kategorisinde gümüş madalya; Defne Eylül Kılıç, Büyükler Genel Tasnif’te gümüş madalyanın sahibi oldu.
Takım yarışlarında ise Büyükler Takım’da ülkemiz gümüş madalya kazanırken, Gençler Takım’da ülkemiz bronz madalya kazandı.
Diğer Haberler
U-20 Kadın Voleybolcularımız Balkan Şampiyonu
Milli Pentatletimiz Eren'den Dünya Rekoru
U-20 Kadın Basketbol Milli Takımımız Çeyrek Finalde
Judocularımızdan Çekya'da 2 Altın, 1 Bronz
U-22 Kadın Voleybol Milli Takımımız Avrupa 3'üncüsü
A Milli Takım Çeyrek Finalde