Spor Genel Müdürlüğü Ve Taskk Heyeti Sağlık Sorunlarını Görüşmek Üzere Sağlık Bakanlığı’nda Toplandı

Ekleme Tarihi 14.1.2015

Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ve Genel Başkan Ali DÜŞMEZ’in de bulunduğu heyet amatör müsabakalarda sağlıkçı ve ambulans konularını görüşmek üzere 13 Ocak 2015 tarihinde Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde toplandı.

Toplantıda talimatlarda düzenleme yapılması, Sağlık Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve TASKK işbirliği ile ilk yardım için kurs eğitimi verilmesi, sağlık çantalarının daha donanımlı olması ve ambulans hizmetlerinin sahalara daha hızlı ulaşması konuları görüşüldü.

Toplantıya Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, Genel Başkan Ali DÜŞMEZ, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Osman Arıkan NACAR, Türk Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil ÖZKAN, Konfederasyon Genel Sekreteri Adnan ERSAN, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah ALBUNAR, Türk Halk Sağlığı Kurumu Başkan Yardımcısı Alev YÜCEL, Daire Başkanı Kanuni KEKLİK, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanları  Oğuz CESUR, Duygu CENGİZ ve Türkay ESİN, Spor Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Daire Başkanı Sultan SEYHAN ile 1. Hukuk Müşaviri Cafer GEYİK katılarak katkı sağlamışlardır.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.