TASKK Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya'da yapıldı.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 42. Başkanlar Kurulu Toplantısı Futbol İl Temsilcilerinin de katılımıyla 29-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.

31 Ekim 2019, Per

TASKK Genel Başkanı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali DÜŞMEZ Başkanlığında yapılan toplantıya 78 ilin ASKF Başkanı, 73 ilin Futbol İl Temsilcisi ve TFF Amatör İşler Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ali DÜŞMEZ  “Bir sezonda 120.000  civarında müsabakanın organizasyonunu yapan ASKF Yönetimlerine ve  Futbol İl Temsilcilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Yerel Liglerde  oynanan 11 ayrı kategoride toplamda 17.000 takımın statüsünü hazırlamak, müsabaka programını yapmak, oynanan müsabakaların kayıtlarını tutmak gibi önemli sorumlulukları yerine getiriyorsunuz. Özellikle futbol altyapımız  sizlere emanet.  11-12 yaşlarında futbola ilk başlayan çocuklarımızın sizin organizasyonlarınızla futbola başlıyor. Federasyon Başkanımız Sayın Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulumuz her zaman TASKK’ın ve Futbol İl Temsilcilerinin yanında olduğunu bilin. Sizlere 2019-2020 sezonunda başarılar çalışmalar diyorum.”  dedi.

Başkanlar Kurulu Toplantısı'ndan sonra Konfederasyon Yönetim Kurulu gündemindeki maddeleri görüşmek üzere toplandı.

Toplantıda Yönetim Kurulu’nun gündemindeki maddeler görüşülerek karara bağlandı.

 

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.