Tff Denizli Futbol İl Temsilcisi Bayram Soysal Oldu

Ekleme Tarihi 8.9.2011

Türkiye Futbol Federasyonu Denizli Futbol İl Temsilcisi seçimi 03 Ağustos 2011 Çarşamba günü Pamukkale Sağlık Vakfı’nda ( PASVAK ) yapıldı.

 Saat 18:00’de başlayan seçime Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Genel Sekreter İsmail Edip Yılmazlı, Başkan Vekili Emin Şen, Başkan Yardımcıları Faruk Boyacı, Vehbi Demir, Genel Sekreter Vekili Yaşar Kaçar, Mali Sayman Kemal Karaoğlan, Eğitim Sekreteri Ayşe Sarıkaya, Örgütlenme Sekreteri Ahmet Aytekin, AR-GE Sorumlusu Fahrettin Göksu, İdari İşler Sorumlusu Bayram Soysal, Geçmiş Dönem Futbol İl Temsilcisi Metin Hüyük, İl Hakem Kurulu Başkanı Sinan Baş, İl Hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Hayati Ünal, TFFHGD Denizli Şube Başkan Yardımcısı Muhsin Çayan, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil ve İl Disiplin Kurulu Üyesi Köksal Çekerek’te katıldı.


Yapılan saygı duruşu ve okunan istiklal marşının ardından gündem gereği divan oluşturuldu. Verilen önergenin kabulü ile Divan Başkanı Köksal Çekerek, Başkan Yardımcısı Enver Tarhan ve Yazman Hasan Kuru oldu.
Geçmiş Dönem Futbol İl Temsilcisi Metin Hüyük 10 yıllık çalışma süresinde bir çok güzel şey yaşadığını ifade ederken, bu zaman içerisinde Denizli’de amatör futbolun gelişmesinde yardımı olan herkese teker teker teşekkür etti.
Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ise seçimlere gelen tüm kulüp temsilcilierimize teşekkür ediyorum. Seçimler Denizli’mize hayırlı olsun dedi. Metin Hüyük’e bu güne kadar Denizli’ye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı minnettarım. O her zaman bizim amatör spor camiamızın içerisinde bizlerle beraber çalışmalarını sürdürüyor olacak dedi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu Metin Hüyük’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederken seçimlerin amatör futbolumuza hayırlı olmasını diliyorum dedi.


Yapılan oylama sonucunda 45 üyenin tamamının oyunu alan Bayram Soysal TFF Denizli Futbol İl Temsilcisi oldu.
Soysal, konuşmasında, bugüne kadar çeşitli kulüplerde ve amatör sporunun her kademesinde görev aldığını belirtirken, "ASKF'de de 4 yıldır görev yapıyorum. 1986'dan beri Tertip Komiteleri'nde kulüp temsilcisi olarak katıldım. Süper Lig ve 1. Amatör Küme temsilcisi, daha sonra da ASKF temsilcisi olarak yer aldım. İl Güvenlik Kurulu'nda da ASKF'yi temsil ettim. Bu dönemlerde edindiğim tecrübeleri yine Denizli amatörü için kullanmak istiyorum. Hep birlikte amatör sporumuzun çıtasını daha da yükseklere taşıyacağız. Bana güvendiğiniz ve beni desteklediğiniz için teşekkür ediyorum. " dedi.
Bayram Soysal kimdir?
1958 yılında Denizli Acıpayam’da dünyaya gelen Bayram Soysal, üniversite yıllarında amatör olarak futbol oynadı. 1986-2005 yılları arasında Yeni Mahalle Kültürspor’da genel kaptan olarak görev yapan Soysal, 2005-2010 arasında da aynı kulüpte başkanlık yaptı. Daha sonra adi İncilipınarspor olarak değişen kırmızı-beyazlı kulüpte başkanlık görevine devam etti. 2008 yılında yapılan ASKF seçimlerinde Feyyaz Ceşen’in listesinden yönetim kurulu üyesi olarak seçilen Bayram Soysal, halen Denizli ASKF İdari İşler Sorumluluğu görevine devam ediyor. 25 yıldır futbol ailesinin içinde olan Soysal, başta gençler ligi olmak üzere Süper Lig ve 1. Amatör Küme Tertip Komitesi, İl Güvenlik Kurulu’nda ASKF temsilcisi ve Tertip Komiteleri’nde de ASKF’yi temsil etti. Ticaret Meslek Lisesi emekli öğretmeni olan Bayram Soysal, evli ve 2 çocuk babası.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.