Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Eğitim Toplantısı Antalya’da Yapıldı

Ekleme Tarihi 4.11.2019

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’in katkılarıyla Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı’nın “Şehit Özel Harekat Polisi ve Saha Komiseri Cemil Koç” adına düzenlemiş olduğu eğitim toplantısı Antalya’da yapıldı.

70 il’de şubesi bulunan Derneğin şube başkan ve üyelerinin katıldığı toplantıda, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ yaptığı konuşmada; “Taban birlikleri ile her zaman içiçe olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Saha Komiserleri bizler için önemli bir paydaş. Saha Komiserlerini her zaman destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Şehit Özel Harekat Polisi ve Saha Komiseri Cemal Koç anısına düzenlenen eğitim toplantısının tüm saha komiserlerine ve spor camiamıza hayırlar getirmesini temenni ederek çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

3 gün süren Futbol Saha Komiserleri toplantısında, Pamukkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç.Dr.Rıdvan Ekmekçi tarafından “Sporda iletişim, beden dili, stres ve önleyici uygulamalar” konulu Eğitim, Asteria Kremlin Palace Hotel’de verilmiştir.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez tarafından Şehit Babası Tevfik KOÇ’a bir plaket sunulmuştur.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.