U 19 Türkiye Şampiyonası Başlıyor

2010 – 2011 sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 12 – 15 Mayıs 2011 tarihleri arasında 4 takımlı 3, 5 takımlı 1 ve 6’şar takımlı 20 olmak üzere toplam 24 ayrı grup merkezinde oynanacak.

15 Temmuz 2011, Cum

Anasayfa / Haberler / Tff Haberleri

2010 – 2011 sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 12 – 15 Mayıs 2011 tarihleri arasında 4 takımlı 3, 5 takımlı 1 ve 6’şar takımlı 20 olmak üzere toplam 24 ayrı grup merkezinde oynanacak.
74 ilden 137 takımın katılacağı 1.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 24 takım 6’şar takımlı 4 grup merkezinde 2.Kademe müsabakalarını oynayacak. Finale kalan 4 grup birincisinin eleme usulü oynayacakları müsabakalar sonunda U19 Türkiye Şampiyonu belirlenecek.Birinci Kademe müsabakalarına aynı ilden birden fazla takımın katılması halinde, takımların hangi grup merkezlerine gideceğinin belirlenmesi için ilgili kuruluş ve kulüplerin temsilcilerinin katılımı ile kura çekimi yapılacak ve buna ait imzalayacakları tutanak en geç 06 Mayıs 2011 saat 15.00’e kadar Türkiye Futbol Federasyonu’nun 0312 473 46 20 no’lu faksına gönderilecektir.
2010 – 2011 SEZONU
U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
1. KADEME STATÜSÜ 
1- 2010-2011 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 74 İlden 137 takımın katılımıyla 12 – 15 Mayıs 2011 tarihlerinde yapılacaktır.
2- Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 1.000 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek:1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 31 Ağustos 2011 tarihine kadar alacaklardır. Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.
Müsabakalara gelmeyen, müsabakaları tamamlanmadan grup merkezinden ayrılan, sahte sporcu oynattığı tespit edilen, anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce tespit edilen ve müsabakalarda olay çıkartan takımlara katkı payları ödenmeyecektir.
 3- Birinci Kademe müsabakaları tarafsız grup merkezlerinde, 4 takımlı 3, 5 takımlı 1 ve 6’şar takımlı 20 olmak üzere toplam 24 grupta (Ek: 2), İkinci Kademe müsabakaları ise Birinci Kademe müsabakalarında grup birincisi olan 24 takımın 6’şar takımlı 4 grup merkezinde oynamasıyla yapılacaktır. Birinci ve İkinci Kademe müsabakaları tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanacaktır. Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulü oynanacaktır.
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
4- 6 takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacak. Öncelikle aynı İlden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan İllerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.
3'lü Grupların Müsabaka Fikstürü
3’lü grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3 numaraları çekerler.
1. MÜSABAKA 2. MÜSABAKA 3. MÜSABAKA
1 - 2 3 - 1 2 – 3
- Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır.
- Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır.
- Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır.
- Üç gün tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde müsabaka 15'er dakikalık iki devre halinde uzatılacak uzatma süresinde de beraberlik bozulmazsa penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir.
5- 5 takımlı grup merkezinde veya 6 takımlı grup merkezlerinde oynanacak müsabakalara bir takım katılmadığı takdirde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılacak 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak. Her iki müsabaka sonunda eşitlik halinde ikinci maçın sonunda müsabaka 15’er dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilecek. Kazanan takımın belli olmaması halinde seri penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. 3 takımlı grupta yer alan takımlar yukarıda yazılı 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynayacakları müsabakalar sonucunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ertesi gün eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabaka sonucunda netice alınamaması halinde müsabaka 15’er dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilecek. Kazanan takımın belli olmaması halinde seri penaltı atışları ile kazanan takım grup birincisi olacaktır.
6- 4 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
4 takımlı grupta yer alan 4 takım kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler.
1. GÜN 2. GÜN 3. GÜN
1 – 4 4 – 2 1 – 2
2 – 3 3 – 1 3 – 4
4 takımlı grupta bir takım müsabakalara katılmazsa müsabakalar 3 takımlı fikstüre göre oynanır.
7- U 19 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 1992 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular oynayabilirler. U 18 Gençlik Geliştirme Ligine katılmayan ama yerel U 19 Liglerine katılan Profesyonel takımların U 19 takımlarında profesyonel futbolcular oynayamazlar.
8- Müsabakaların süresi 2 x 45 = 90 dakika olup uzatma süresi 2 x 15 dakikadır.
9- Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2010 – 2011 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.
10- PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARIN DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:
Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesine göre İllerde oynanacak Amatör lig futbol müsabakalarında ve Türkiye Birinciliğine varan müsabakalarda takımların puanlarının eşitliği halinde, dereceleri aşağıda belirtilen esaslara göre saptanacaktır.
Genel puantajda puanları eşit olan takımların; .
a) Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına bakılır. ( kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)
III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.
IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
b) Aynı puana sahip takım sayısı üç veya daha fazla ise;
I. Bu takımların birbirleriyle oynadıkları müsabaka sonuçlarına göre yapılan puan cetveli ile kesin sonuç belirlenir. (Puan cetvelinde eşit puanlı iki veya daha fazla takım arasında oynanan müsabaka sonuçlarına tekrar bakılmaz. )
II. Önce bu puan cetvelinde takımlar arasında puan üstünlüğüne bakılır.
III. Puan cetvelinde puan eşitliği varsa I.bentte belirtilen puan cetvelindeki gol averajına bakılır.
IV. Gol averajı da eşit ise daha fazla gol atan takıma bakılır.
V. Bütün bu şartlara rağmen takımların puanları ile attıkları ve yedikleri gol sayıları eşit ise genel puan cetvelindeki averaja bakılır.
VI. Genel puan cetvelindeki averajlar eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
VII. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
VIII. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maç eleme usulü müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
10- Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.
11-Müsabakaya katılan tüm takımlar Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüklerinden temin edecekleri Yönetici, antrenör ve futbolcu bilgilerini içeren BİLGİ FORMU’nu iki nüsha olarak doldurarak bağlı oldukları Bölge Müdürlüğüne onaylattıracaklardır. Kulüpler onaylattıkları sporcu bilgi formlarının bir nüshasını bağlı oldukları Bölge Müdürlüklerine, bir nüshasını da lisanslarla birlikte grup müsabakasını oynayacakları birinci kademe müsabakalarının teknik toplantısında Federasyon Temsilcilerine vereceklerdir.
12-Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.13-Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirler.
14-Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl U 19 Türkiye Şampiyonasına katılamazlar.
(Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)
15-Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda,bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır.
16- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297758 no.lu hesabına yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.
17- Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan 200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir.
Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.
18- Müsabakaların çim veya sentetik yüzeyli çim sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her türlü saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir.
Müsabakalarda her iki takım birbirinden farklı renk veya dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.
19- U 19 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakem ve Gözlemcilere ödenecek ücretler;
HAKEM 40 TL
YARDIMCI HAKEM 25 TL
GÖZLEMCİ 20 TL
Hakem-Gözlemci ücretleri afys sistemi üzerinden Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ödenecektir.
20-Müsabakalarda görevlendirilecek personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ödenir. Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcisi dahil 13’ü geçemez.
NOT : U 19 Türkiye Şampiyonası ile ilgili her türlü bilgiyi Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun www.taskk.org Web sayfasından takip edebilirsiniz.

…TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ ….
EK: 1
(……………………………………………..)
Kulüp Adı
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
(Amatör İşler Müdürlüğüne)
ANKARA
2010 – 2011 Sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarına ............................... Grup Merkezinde katıldık.
Kulübümüze verilecek olan 1.000 TL. 1.Kademe Müsabakalarına katılım katkı payı bedelini kulübümüz adına açılmış olan ............................................ Bankası ..................................... Şubesi ........................... nolu hesaba havale edilmesini arz ederim.
Saygılarımızla.
Kulüp Yetkilisi
Adı - Soyadı
Görevi
Tarih-Kaşe-İmza

NOT:Bu dilekçe spor kulübünün başlıklı kağıdına yazılacaktır. Banka hesap numarası kesinlikle kulüp adına açılmış olmalıdır.
Amatör İşler Müdürlüğü Fax: 0 312 473 46 20   

 

 

GRUP

NO

   GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

 

 

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

                                                                           2010 – 2011 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

                                                                                             GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR

 

1

 

EDİRNE

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(BOLLUCASPOR)

 

 

İSTANBUL

(GÜNEŞTEPESPOR)

 

KOCAELİ

(Ç.OVA BLD.SPOR)

 

KOCAELİ

(İZMİT.Ç.SUYU PLAJYOLU)

 

 

TEKİRDAĞ

(ÇORLU G.B.)

 

KIRKLARELİ

(SANAYİSPOR)

 

2

 

KIRKLARELİ

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(AYAZAĞA)

 

İSTANBUL

(DAMLASPOR)

 

SAKARYA

(HARMANLIKSPOR)

 

SAKARYA

(YILDIRIMSPOR)

 

TEKİRDAĞ

(ÇORLU SANAYİ)

 

EDİRNE

(KEŞANSPOR)

 

3

 

BALIKESİR

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(GÜRPINARSPOR)

 

İSTANBUL

(İST.GÜMÜŞHANE)

 

BURSA

(FETHİYE İD.YRD.)

 

BURSA

(B.GÜVENSPOR)

 

ÇANAKKALE

(BİGASPOR)

 

MANİSA

(SALİHLİ BLD.)

 

4

 

BİLECİK

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(SELİMİYE)

 

İSTANBUL

(KARTAL BLD.)

 

KOCAELİ

(DERİNCE BLD.)

 

KOCAELİ

(İZMİT BLD.SPOR)

 

 

ZONGULDAK

(ZONGULDAKSPOR)

 

YALOVA

(SAFRANYOLU DOĞUŞ)

 

5

 

YALOVA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(OKMEYDANI)

 

 

İSTANBUL

(DUDULLU)

 

 

BURSA

(BURGAZSPOR)

 

 

BURSA

(KESTEL BLD.SPOR)

 

 

ZONGULDAK

(KİLİMLİ BLD.SPOR)

 

 

BİLECİK

(VİTRASPOR)

 

6

 

KÜTAHYA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(B.TRAKYA)

 

 

İSTANBUL

(ÖZALİBEYKÖYÜ)

 

 

İZMİR

(İZMİRSPOR)

 

 

İZMİR

(YENİ BORNOVA)

 

 

BALIKESİR

(BANDIRMASPOR)

 

 

YALOVA

(ARMUTLU BLD.)

 

7

 

MANİSA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İZMİR

(ATİLLASPOR)

 

 

İZMİR

(YEŞİLOVASPOR)

 

 

BALIKESİR

(BELEDİYESPOR)

 

 

BALIKESİR

(KÜÇÜKKÖY BLD.)

 

KÜTAHYA

(ÖZEL İD.KÖY HİZ)

 

AYDIN

(SAĞLIKSPOR)

 

8

 

MUĞLA

12 – 15  MAYIS 2011

 

AYDIN

(BOZDOĞAN BLD.)

 

AYDIN

(YILDIZGÜCÜSPOR)

 

MANİSA

(BELEDİYESPOR)

 

MANİSA

(SARUHANLI BLD.)

 

İZMİR

(BUCA BLD.SPOR)

 

DENİZLİ

(TELEKOMSPOR)

 

9

 

DENİZLİ

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANTALYA

(İL ÖZEL İDARE)

 

 

ANTALYA

(KEPEZ BLD.SPOR)

 

 

MUĞLA

(ORTACA BLD.SPOR)

 

 

UŞAK

(BELEDİYESPOR)

 

ISPARTA

(İL ÖZEL İDARE)

 

AFYONKARAHİSAR

(KÖY HİZ.SPOR)

 

10

 

ISPARTA

12 – 15  MAYIS 2011

 

KONYA

(GENÇLERBİRLİĞİ)

 

KONYA

(EREĞLİSPOR)

 

MUĞLA

(B.B.BODRUMSPOR)

 

ESKİŞEHİR

(DSİ BENTSPOR)

 

BURDUR

(ŞEKERSPOR)

 

DENİZLİ

(DOKUZKAVAKLAR)

 

11

 

AFYONKARAHİSAR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANKARA

(ETİMESGUT BLD.)

 

 

ANKARA

(Y.ALTINDAĞ BLD)

 

KÜTAHYA

(TERMİKSPOR)

 

 

ESKİŞEHİR

(DEMİRSPOR)

 

ISPARTA

(GÜLCÜSPOR)

 

KONYA

(TELEKOMSPOR)

 

12

 

MERSİN

12 – 15  MAYIS 2011

 

ADANA

(SEYHAN BLD.SPOR)

 

 

ADANA

(G.BİRLİĞİ)

 

 

ANTALYA

(MURATPAŞA BLD.)

 

 

KARAMAN

(G.B.GENÇLİKSPOR)

 

HATAY

(SAMANDAĞSPOR)

 

AKSARAY

(68 YENİ AKSARAY)

 

                                                                                                                                                                                                                     

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

 2010 – 2011 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ,  KATILAN İLLER VE TAKIMLAR

 

 

13

 

HATAY

12 – 15  MAYIS 2011

 

MERSİN

(K.MİLLİYESPOR)

 

MERSİN

(TARSUS BLD.)

 

ADANA

(CEYHANSPOR)

 

OSMANİYE

(END.MES.LİS.SPOR

 

GAZİANTEP

(İL ÖZEL İDARE)

 

NEVŞEHİR

(İL ÖZEL İDARE)

 

14

 

K.MARAŞ

12 – 15  MAYIS 2011

 

HATAY

(PAYAS BLD.SPOR)

 

MERSİN

(AKDENİZ BLD.)

 

GAZİANTEP

(GAZİKENTSPOR)

 

KAYSERİ

(YOLSPOR)

 

YOZGAT

(YERKÖY İD.YRD.)

 

NİĞDE

(BOR BLD.SPOR)

 

15

 

KIRŞEHİR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANKARA

(BAŞKENT EDAŞ)

 

ANKARA

(YAPISPOR)

 

K.MARAŞ

(FATİH GENÇLİK)

 

KIRIKKALE

(SARAN KESKİNSPOR)

 

ÇORUM

(HALK EĞT.KÜL.)

 

ÇANKIRI

(MKE ÇANKIRISPOR)

 

16

 

ZONGULDAK

12 – 15  MAYIS 2011

 

DÜZCE

(BELEDİYESPOR)

 

BOLU

(GEREDESPOR)

 

BARTIN

(POLİSGÜCÜSPOR)

 

KASTAMONU

(TAŞKÖPRÜSPOR)

 

ÇORUM

(ALACA BLD.SPOR)

 

SAKARYA

(TEKSPOR)

 

17

 

ERZİNCAN

12 – 15  MAYIS 2011

 

ERZURUM

(YAKUTİYESPOR)

 

BAYBURT

(ÖZEL İDARESPOR)

 

GÜMÜŞHANE

(TELEKOMSPOR)

 

GİRESUN

(GİRESUNSPOR)

 

TRABZON

(YALISPOR)

 

RİZE

(ÇAYKURSPOR)

 

18

 

TRABZON

12 – 15  MAYIS 2011

 

SAMSUN

(TELEKOMSPOR)

 

SAMSUN

(İLKADIM BLD.)

 

ERZURUM

(B.ŞEHİR BLD.)

 

RİZE

(FİLİZÇAYSPOR)

 

SİVAS

(DEMİRSPOR)

 

GİRESUN

(YENİYOLSPOR)

 

19

 

GİRESUN

12 – 15  MAYIS 2011

 

TRABZON

(İDMANOCAĞI)

 

TRABZON

(TELEKOMSPOR)

 

ORDU

(A.SOYASPOR)

 

AMASYA

(MERZİFON Y.ÇELTEK)

 

SİNOP

(GERZE ESNAF)

 

SAMSUN

(IRMAK SANAYİSPOR)

 

20

 

DİYARBAKIR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ELAZIĞ

(YOLSPOR)

 

ADIYAMAN

(BELEDİYESPOR)

 

MALATYA

(DEMİRSPOR)

 

Ş.URFA

(Ş.URFASPOR)

 

BİNGÖL

(BAHÇELİ GENÇLİK)

 

SİİRT

(BELEDİYESPOR)

 

21

 

SİVAS

12 – 15  MAYIS 2011

 

K.MARAŞ

(BELEDİYESPOR)

 

KAYSERİ

(TALASGÜCÜSPOR)

 

TOKAT

(ERBAA GÜR.İHT.)

 

KIRŞEHİR

(KIRŞEHİRSPOR)

 

ERZİNCAN

(FATİH AND.TEK.)

 

-

 

 

22

 

SİİRT

13 – 15  MAYIS 2011

 

DİYARBAKIR

(DSİ SPOR)

 

VAN

(YOLSPOR)

 

MARDİN

(GİRMELİ BLD.)

 

MUŞ

(ERENCİKSPOR)

 

-

 

 

-

 

 

23

 

ELAZIĞ

13 – 15  MAYIS 2011

 

DİYARBAKIR

(YOLSPOR)

 

Ş.URFA

(TARIMSPOR)

 

MALATYA

(SANAYİSPOR)

 

TUNCELİ

(OVACIK ULAŞSPOR)

 

-

 

-

 

24

 

VAN

13 – 15  MAYIS 2011

 

HAKKARİ

(BELEDİYESPOR)

 

AĞRI

(SANAYİSPOR)

 

BATMAN

(TÜPRAŞSPOR)

 

BİTLİS

(GENÇLİKSPOR)

 

 

-

 

 

-

 

 

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

                                          2010 – 2011 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

                                                              GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR

 

1

 

EDİRNE

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(BOLLUCASPOR)

 

İSTANBUL

(GÜNEŞTEPESPOR)

 

KOCAELİ

(Ç.OVA BLD.SPOR)

 

KOCAELİ

(İZMİT.Ç.SUYU PLAJYOLU)

 

TEKİRDAĞ

(ÇORLU G.B.)

 

KIRKLARELİ

(SANAYİSPOR)

 

2

 

KIRKLARELİ

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(AYAZAĞA)

 

İSTANBUL

(DAMLASPOR)

 

SAKARYA

(HARMANLIKSPOR)

 

SAKARYA

(YILDIRIMSPOR)

 

TEKİRDAĞ

(ÇORLU SANAYİ)

 

EDİRNE

(KEŞANSPOR)

 

3

 

BALIKESİR

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(GÜRPINARSPOR)

 

İSTANBUL

(İST.GÜMÜŞHANE)

 

BURSA

(FETHİYE İD.YRD.)

 

BURSA

(B.GÜVENSPOR)

 

ÇANAKKALE

(BİGASPOR)

 

MANİSA

(SALİHLİ BLD.)

 

4

 

BİLECİK

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(SELİMİYE)

 

İSTANBUL

(KARTAL BLD.)

 

KOCAELİ

(DERİNCE BLD.)

 

KOCAELİ

(İZMİT BLD.SPOR)

 

ZONGULDAK

(ZONGULDAKSPOR)

 

YALOVA

(SAFRANYOLU DOĞUŞ)

 

5

 

YALOVA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(OKMEYDANI)

 

İSTANBUL

(DUDULLU)

 

BURSA

(BURGAZSPOR)

 

BURSA

(KESTEL BLD.SPOR)

 

ZONGULDAK

(KİLİMLİ BLD.SPOR)

 

BİLECİK

(VİTRASPOR)

 

6

 

KÜTAHYA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İSTANBUL

(B.TRAKYA)

 

İSTANBUL

(ÖZALİBEYKÖYÜ)

 

İZMİR

(İZMİRSPOR)

 

İZMİR

(YENİ BORNOVA)

 

BALIKESİR

(BANDIRMASPOR)

 

YALOVA

(ARMUTLU BLD.)

 

7

 

MANİSA

12 – 15  MAYIS 2011

 

İZMİR

(ATİLLASPOR)

 

İZMİR

(YEŞİLOVASPOR)

 

BALIKESİR

(BELEDİYESPOR)

 

BALIKESİR

(KÜÇÜKKÖY BLD.)

 

KÜTAHYA

(ÖZEL İD.KÖY HİZ)

 

AYDIN

(SAĞLIKSPOR)

 

8

 

MUĞLA

12 – 15  MAYIS 2011

 

AYDIN

(BOZDOĞAN BLD.)

 

AYDIN

(YILDIZGÜCÜSPOR)

 

MANİSA

(BELEDİYESPOR)

 

MANİSA

(SARUHANLI BLD.)

 

İZMİR

(BUCA BLD.SPOR)

 

DENİZLİ

(TELEKOMSPOR)

 

9

 

DENİZLİ

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANTALYA

(İL ÖZEL İDARE)

 

ANTALYA

(KEPEZ BLD.SPOR)

 

MUĞLA

(ORTACA BLD.SPOR)

 

UŞAK

(BELEDİYESPOR)

 

ISPARTA

(İL ÖZEL İDARE)

 

AFYONKARAHİSAR

(KÖY HİZ.SPOR)

 

10

 

ISPARTA

12 – 15  MAYIS 2011

 

KONYA

(GENÇLERBİRLİĞİ)

 

KONYA

(EREĞLİSPOR)

 

MUĞLA

(B.B.BODRUMSPOR)

 

ESKİŞEHİR

(DSİ BENTSPOR)

 

BURDUR

(ŞEKERSPOR)

 

DENİZLİ

(DOKUZKAVAKLAR)

 

11

 

AFYONKARAHİSAR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANKARA

(ETİMESGUT BLD.)

 

ANKARA

(Y.ALTINDAĞ BLD)

 

KÜTAHYA

(TERMİKSPOR)

 

ESKİŞEHİR

(DEMİRSPOR)

 

ISPARTA

(GÜLCÜSPOR)

 

KONYA

(TELEKOMSPOR)

 

12

 

MERSİN

12 – 15  MAYIS 2011

 

ADANA

(SEYHAN BLD.SPOR)

 

ADANA

(G.BİRLİĞİ)

 

ANTALYA

(MURATPAŞA BLD.)

 

KARAMAN

(G.B.GENÇLİKSPOR)

 

HATAY

(SAMANDAĞSPOR)

 

AKSARAY

(68 YENİ AKSARAY)

 

                                                                                                                                                                                                                     

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

 2010 – 2011 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ,  KATILAN İLLER VE TAKIMLAR

 

 

13

 

HATAY

12 – 15  MAYIS 2011

 

MERSİN

(K.MİLLİYESPOR)

 

MERSİN

(TARSUS BLD.)

 

ADANA

(CEYHANSPOR)

 

OSMANİYE

(END.MES.LİS.SPOR

 

GAZİANTEP

(İL ÖZEL İDARE)

 

NEVŞEHİR

(İL ÖZEL İDARE)

 

14

 

K.MARAŞ

12 – 15  MAYIS 2011

 

HATAY

(PAYAS BLD.SPOR)

 

MERSİN

(AKDENİZ BLD.)

 

GAZİANTEP

(GAZİKENTSPOR)

 

KAYSERİ

(YOLSPOR)

 

YOZGAT

(YERKÖY İD.YRD.)

 

NİĞDE

(BOR BLD.SPOR)

 

15

 

KIRŞEHİR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ANKARA

(BAŞKENT EDAŞ)

 

ANKARA

(YAPISPOR)

 

K.MARAŞ

(FATİH GENÇLİK)

 

KIRIKKALE

(SARAN KESKİNSPOR)

 

ÇORUM

(HALK EĞT.KÜL.)

 

ÇANKIRI

(MKE ÇANKIRISPOR)

 

16

 

ZONGULDAK

12 – 15  MAYIS 2011

 

DÜZCE

(BELEDİYESPOR)

 

BOLU

(GEREDESPOR)

 

BARTIN

(POLİSGÜCÜSPOR)

 

KASTAMONU

(TAŞKÖPRÜSPOR)

 

ÇORUM

(ALACA BLD.SPOR)

 

SAKARYA

(TEKSPOR)

 

17

 

ERZİNCAN

12 – 15  MAYIS 2011

 

ERZURUM

(YAKUTİYESPOR)

 

BAYBURT

(ÖZEL İDARESPOR)

 

GÜMÜŞHANE

(TELEKOMSPOR)

 

GİRESUN

(GİRESUNSPOR)

 

TRABZON

(YALISPOR)

 

RİZE

(ÇAYKURSPOR)

 

18

 

TRABZON

12 – 15  MAYIS 2011

 

SAMSUN

(TELEKOMSPOR)

 

SAMSUN

(İLKADIM BLD.)

 

ERZURUM

(B.ŞEHİR BLD.)

 

RİZE

(FİLİZÇAYSPOR)

 

SİVAS

(DEMİRSPOR)

 

GİRESUN

(YENİYOLSPOR)

 

19

 

GİRESUN

12 – 15  MAYIS 2011

 

TRABZON

(İDMANOCAĞI)

 

TRABZON

(TELEKOMSPOR)

 

ORDU

(A.SOYASPOR)

 

AMASYA

(MERZİFON Y.ÇELTEK)

 

SİNOP

(GERZE ESNAF)

 

SAMSUN

(IRMAK SANAYİSPOR)

 

20

 

DİYARBAKIR

12 – 15  MAYIS 2011

 

ELAZIĞ

(YOLSPOR)

 

ADIYAMAN

(BELEDİYESPOR)

 

MALATYA

(DEMİRSPOR)

 

Ş.URFA

(Ş.URFASPOR)

 

BİNGÖL

(BAHÇELİ GENÇLİK)

 

SİİRT

(BELEDİYESPOR)

 

21

 

SİVAS

12 – 15  MAYIS 2011

 

K.MARAŞ

(BELEDİYESPOR)

 

KAYSERİ

(TALASGÜCÜSPOR)

 

TOKAT

(ERBAA GÜR.İHT.)

 

KIRŞEHİR

(KIRŞEHİRSPOR)

 

ERZİNCAN

(FATİH AND.TEK.)

 

-

 

 

22

 

SİİRT

13 – 15  MAYIS 2011

 

DİYARBAKIR

(DSİ SPOR)

 

VAN

(YOLSPOR)

 

MARDİN

(GİRMELİ BLD.)

 

MUŞ

(ERENCİKSPOR)

 

-

 

 

-

 

 

23

 

ELAZIĞ

13 – 15  MAYIS 2011

 

DİYARBAKIR

(YOLSPOR)

 

Ş.URFA

(TARIMSPOR)

 

MALATYA

(SANAYİSPOR)

 

TUNCELİ

(OVACIK ULAŞSPOR)

 

-

 

-

 

24

 

VAN

13 – 15  MAYIS 2011

 

HAKKARİ

(BELEDİYESPOR)

 

AĞRI

(SANAYİSPOR)

 

BATMAN

(TÜPRAŞSPOR)

 

BİTLİS

(GENÇLİKSPOR)

 

-

 

 

-

 

 

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.