U17 Türkiye Şampiyonası Başlıyor

2010 – 2011 Sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 31 Mart – 3 Nisan ve 7 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında oynanacak.

16 Temmuz 2011, Cmt

Anasayfa / Haberler / Tff Haberleri

24 ayrı grup merkezinde 70 ilden 117 takımın katılacağı 1. Kademe Müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 24 takım 6’şar takımlı 4 grup merkezinde 2. Kademe müsabakalarını oynayacaklar.
U17 Türkiye Şampiyonası Final müsabakaları ise 4 takımın eleme usulü oynayacakları müsabakalar sonunda belirlenecek.
2010 - 2011 SEZONU
U 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME STATÜSÜ
1- 2010 - 2011 Sezonu U 17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 70 ilden 117 takımın katılımı ile yapılacaktır.
2- Birinci Kademe Müsabakaları tarafsız grup merkezlerinde 6’şar takımlı 10 grupta, 5 takımlı 1 grupta ve 4’er takımlı 13 grupta olmak üzere toplam 24 grup ekli tabloda belirtilen tarihlerde oynanacaktır.
-İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 24 takımın katılımıyla 6’şar takımlı 4 grupta yapılacaktır.
Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulü yapılacaktır.
3- Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 1.000 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek:1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 31 Ağustos 2011 tarihine kadar alacaklardır. Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.
Müsabakalara gelmeyen, müsabakaları tamamlanmadan grup merkezinden ayrılan, sahte sporcu oynattığı tespit edilen, anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce tespit edilen ve müsabakalarda olay çıkartan takımlara katkı payları ödenmeyecektir.
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
4- Altı takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacak öncelikle aynı ilden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.
3’lü Grupların Müsabaka Fikstürü
3’lü grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3 numaraları çekerler
1. MÜSABAKA 2. MÜSABAKA 3. MÜSABAKA
1 – 2 3 – 1 2 – 3
- Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır.
- Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır.
- Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır.
- Üç gün tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde müsabaka 10’ar dakikalık iki devre halinde uzatılacak uzatma süresinde de beraberlik bozulmazsa penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir.
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNE BİR TAKIM
KATILMADIĞI TAKDİRDE KURA ÇEKİMİ
5- Altı takımlı grup merkezlerinde müsabakalara bir takım katılmadığı takdirde veya 5 takımlı grup merkezinde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda eşitlik halinde ikinci maçın sonunda müsabaka 10 dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilir. Kazanan takımın belli olmaması halinde seri penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. 3 takımlı grupta yer alan takımlar 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynayacakları müsabakalar sonucunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ertesi gün eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabaka sonucunda netice alınamaması halinde müsabaka 10’ar dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilecek. Kazanan takımın belli olmaması halinde penaltı atışları ile kazanan takım grup birincisi olacaktır.
4 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
4 takımlı grupta yer alan 4 takım kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler. 4’lü grupta aynı il’den iki takım yer alıyorsa, bu ilin takımları müsabakalarını birinci gün oynayacak şekilde (1 – 4) veya (2 – 3) kuralarını çekerler.
1. GÜN 2. GÜN 3. GÜN
1 – 4 4 – 2 1 – 2
2 – 3 3 – 1 3 – 4
4 takımlı grup merkezlerine bir takım katılmadığı takdirde, 3 takımlı grupların müsabaka fikstürü uygulanacaktır.
6- U 17 Türkiye Birinciliği müsabakalarında 1994 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular oynayabilirler. Profesyonel takımı olan kulüplerin yaşları uygun profesyonel futbolcuları müsabakalarda oynayabilir.
7- Müsabakaların süresi 2 x 40 = 80 dakika olup müsabakalar 2010-2011 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitabında belirtilen esaslara göre oynanacaktır.
8- PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARI DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:
Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesine göre İllerde oynanacak Amatör lig futbol müsabakalarında ve Türkiye Birinciliğine varan müsabakalarda takımların puanlarının eşitliği halinde, dereceleri aşağıda belirtilen esaslara göre saptanacaktır.
Genel puantajda puanları eşit olan takımların; .
a) Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına bakılır. ( kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)
III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.
IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
b) Aynı puana sahip takım sayısı üç veya daha fazla ise;
I. Bu takımların birbirleriyle oynadıkları müsabaka sonuçlarına göre yapılan puan cetveli ile kesin sonuç belirlenir. (Puan cetvelinde eşit puanlı iki veya daha fazla takım arasında oynanan müsabaka sonuçlarına tekrar bakılmaz. )
II. Önce bu puan cetvelinde takımlar arasında puan üstünlüğüne bakılır.
III. Puan cetvelinde puan eşitliği varsa I.bentte belirtilen puan cetvelindeki gol averajına bakılır.
IV. Gol averajı da eşit ise daha fazla gol atan takıma bakılır.
V. Bütün bu şartlara rağmen takımların puanları ile attıkları ve yedikleri gol sayıları eşit ise genel puan cetvelindeki averaja bakılır.
VI. Genel puan cetvelindeki averajlar eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
VII. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
VIII. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maç eleme usulü müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
9- Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2010 – 2011 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.
10- Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.
11-Müsabakaya katılan tüm takımlar Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüklerinden temin edecekleri Yönetici, antrenör ve futbolcu bilgilerini içeren BİLGİ FORMU’nu iki nüsha olarak doldurarak bağlı oldukları Bölge Müdürlüğüne onaylattıracaklardır. Kulüpler onaylattıkları sporcu bilgi formlarının bir nüshasını bağlı oldukları Bölge Müdürlüklerine, bir nüshasını da lisanslarla birlikte grup müsabakasını oynayacakları birinci kademe müsabakalarının teknik toplantısında Federasyon Temsilcilerine vereceklerdir.
12-Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.
13-Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirler.
14-Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl U 17 Türkiye Şampiyonasına katılamazlar.(Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)
15-Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda,bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır.
16- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297758 no.lu hesabına yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.
17- Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan 200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir.
Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.
18- Müsabakaların çim, sentetik yüzeyli çim ve toprak sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her türlü saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir.
Müsabakalarda her iki takım birbirinden farklı renk veya dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.
19- U 17 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakem ve Gözlemcilere ödenecek ücretler;
HAKEM 40 TL
YARDIMCI HAKEM 25 TL
GÖZLEMCİ 20 TL
Hakem-Gözlemci ücretleri afys sistemi üzerinden Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ödenecektir.
20-Müsabakalarda görevlendirilecek personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ödenir. Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcisi dahil 12’yi geçemez.
…TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ ….
EK: 1
(……………………………………………..)
Kulüp Adı
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
(Amatör İşler Müdürlüğüne)
ANKARA
2010 – 2011 Sezonu U 17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarına ............................... Grup Merkezinde katıldık.
Kulübümüze verilecek olan 1.000 TL. 1.Kademe Müsabakalarına katılım katkı payı bedelini kulübümüz adına açılmış olan ............................................ Bankası ..................................... Şubesi ........................... nolu hesaba havale edilmesini arz ederim.
Saygılarımızla.
Kulüp Yetkilisi
Adı - Soyadı
Görevi
Tarih-Kaşe-İmza
NOT:Bu dilekçe spor kulübünün başlıklı kağıdına yazılacaktır. Banka hesap numarası kesinlikle kulüp adına açılmış olmalıdır.
Amatör İşler Müdürlüğü Fax: 0 312 473 46 20
GRUP NO
GRUP MERKEZİ
MÜSABAKA TARİHLERİ
2010 - 2011 SEZONU
U 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI I.KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZİ, TARİHİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR
1
KIRKLARELİ
07 - 10 NİSAN 2011
İSTANBUL
(ŞİRİNEVLER)
İSTANBUL
(AVCILAR)
KOCAELİ
(KÖRFEZ HEREKE)
KOCAELİ
(DERİNCE BLD.)
TEKİRDAĞ
EDİRNE
(DSİ SPOR)
2
KOCAELİ
31 MART- 3 NİS.2011
İSTANBUL
(DUDULLU)
İSTANBUL
(ÜMRANİYE)
BURSA
(COMPENANTA)
BURSA
(YIL.BLD.JİM.SPOR)
KIRKLARELİ
(LÜLEBURGAZSPOR)
ZONGULDAK
(KİLİMLİ BLD.)
3
BURSA
31 MART- 3 NİS.2011
İSTANBUL
(KASIMPAŞA)
İSTANBUL
(GÜRPINAR)
KOCAELİ
(DARICA G.B.)
KOCAELİ
(GÜNEŞSPOR)
SAKARYA
(HARMANLIKSPOR)
YALOVA
(YALOVASPOR)
4
BALIKESİR
31 MART- 3 NİS.2011
İSTANBUL
(BULVARSPOR)
İSTANBUL
(KARTALSPOR)
BURSA
(İL ÖZEL İDARE)
BURSA
(KESTEL BLD.SPOR)
KÜTAHYA
(ÖZEL İD.KÖY HİZ.)
ÇANAKKALE
(DARDANELSPOR A.Ş.)
5
KÜTAHYA
31 MART- 3 NİS.2011
İSTANBUL
(ZARA EKİNLİ)
İSTANBUL
(KARADENİZSPOR)
İZMİR
(ÇİĞLİ BLD.)
İZMİR
(DEMİRSPOR)
BALIKESİR
(BALIKESİRSPOR)
ESKİŞEHİR
(BENTSPOR)
6
ESKİŞEHİR
31 MART- 3 NİS.2011
İSTANBUL
(ALBAYRAK)
İSTANBUL
(ÇUBUKLUSPOR)
ANKARA
(KARTALSPOR)
ANKARA
(PURSAKLAR BLD.)
KÜTAHYA
(KÜTAHYASPOR)
SAKARYA
(DEMİRSPOR)
7
MANİSA
31 MART- 3 NİS.2011
İZMİR
(İZMİRSPOR)
İZMİR
(GÖZTEPE A.Ş.)
UŞAK
(BELEDİYESPOR)
AYDIN
(DAVUTLAR BLD.)
BALIKESİR
(BANDIRMASPOR)
DENİZLİ
(BELEDİYESPOR)
8
UŞAK
01 – 03 NİSAN 2011
MANİSA
(DONATIMSPOR)
AYDIN
(SHÇEK SPOR)
İZMİR
(ATİLLASPOR)
ISPARTA

(ÖZEL İDARESPOR)
-
-
9
AYDIN
01 – 03 NİSAN 2011
MANİSA
(SALİHLİ BLD.SPOR)
MUĞLA
(FETHİYESPOR)
DENİZLİ
(DOKUZKAVAKLAR)
ANTALYA
(ALANYASPOR)
-
-
10
ISPARTA
01 – 03 NİSAN 2011
ANTALYA
(ANTALYASPOR)
BURDUR
(ŞEKERSPOR)
AFYONKARAHİSAR
(SANDIKLI BLD.)
MUĞLA
(MUĞLASPOR)
-
-
11
AKSARAY
01 – 03 NİSAN 2011
MERSİN
(İDMANYURDU)
ADANA
(YENİBEYGÜCÜ)
HATAY
(KIRIKHANSPOR)
KONYA
(DEMİRSPOR)
-
-
12
NEVŞEHİR
01 – 03 NİSAN 2011
KONYA
(KONYASPOR)
AKSARAY
(EĞİTİM GENÇ.)
NİĞDE
(GENÇLİKSPOR)
KAYSERİ
(AĞIRNAS ŞİMŞEK)
-
-
GRUP NO
GRUP MERKEZİ
MÜSABAKA TARİHLERİ
2010 - 2011 SEZONU
U 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI I.KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZİ, TARİHİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR
13
HATAY
31 MART- 3 NİS.2011
MERSİN
(AKDENİZ BLD.)
MERSİN
(K.MİLLİYESPOR)
ADANA
(ADANASPOR A.Ş.)
ADANA
(SEYHAN BLD.SPOR)
GAZİANTEP
(TEDAŞ SPOR)
OSMANİYE
(END.MES.LİS.SPOR)
14
MUŞ
01 – 03 NİSAN 2011
IĞDIR
(YENİ IĞDIRSPOR)
AĞRI
(KUMLUGEÇİT KÖYÜSPOR)
BİNGÖL
(BLD.BİNGÖLSPOR)
DİYARBAKIR
(ALİPAŞASPOR)
-
-
15
DİYARBAKIR
01 – 03 NİSAN 2011
MUŞ
(SUNGUSPOR)
BATMAN
(TÜPRAŞSPOR)
ADIYAMAN
(BELEDİYESPOR)
Ş.URFA
(Ş.URFASPOR)
-
-
16
ADIYAMAN
01 – 03 NİSAN 2011
 GAZİANTEP
(GAZİKENTSPOR)
HATAY
(HATAYSPOR)
DİYARBAKIR
(KAYAPINAR BLD.)
MALATYA
(İDMANYURDUSPOR)
-
-
17
MALATYA
01 – 03 NİSAN 2011
K.MARAŞ
(BELEDİYESPOR)
ELAZIĞ
(ELAZIĞSPOR)
ERZİNCAN
(ERZİNCANSPOR)
SİVAS
(SİVASSPOR)
-
-
18
SİVAS
01 – 03 NİSAN 2011
MALATYA
(YENİ MALATYA S.)
KAYSERİ
(KAYSERİSPOR)
YOZGAT
(İL ÖZEL İDARE)
TOKAT
(ERBAA GÜREŞ İHT.)
-
-
19
KAYSERİ
01 – 03 NİSAN 2011
NEVŞEHİR
(İL ÖZEL İDARE)
KIRŞEHİR
(KIRŞEHİRSPOR)
KIRIKKALE
(MKE MÜHİMMAT)
ÇORUM
(ÇORUMSPOR) 
-
-
20
ÇORUM
31 MART- 3 NİS.2011
ANKARA
(BAŞKENT EDAŞ)
ANKARA
(BUGSAŞSPOR)
SAMSUN
(KADIKÖYSPOR)
SAMSUN
(IRMAK SANAYİ)
KARABÜK
(ÇELİKİŞ ORMAN)
GİRESUN
(GİRESUNSPOR)
21
SAKARYA
01 – 03 NİSAN 2011
ZONGULDAK
(ZONGULDAKSPOR)
BARTIN
(POLİSGÜCÜ)
DÜZCE
(BELEDİYESPOR)
BOLU
(KIBRISCIKSPOR)
-
-
22
SAMSUN
31 MART-03 NİS.2011
AMASYA
(İL ÖZEL İD.KÖY H.)
ÇORUM
(GEN.BİRLİĞİ)
SİNOP
(ÖZEL İDARESPOR)
KASTAMONU
(KASTAMONUSPOR)
TRABZON
(YALISPOR)
-
23
GİRESUN
31 MART- 3 NİS.2011
TRABZON
(İDMANOCAĞI)
TRABZON
(DSİ KARADENİZ)
GÜMÜŞHANE
(TELEKOMSPOR)
ORDU
(ORDUSPOR)
RİZE
(ÇAYKUR RİZE)
SAMSUN
(TELEKOMSPOR)
24
TRABZON
01 – 03 NİSAN 2011
BAYBURT
(ÖZEL İDARESPOR)
RİZE
(BELEDİYESPOR)
ARTVİN
(ARHAVİSPOR)
ERZURUM
(B.Ş.BELEDİYESPOR)
-
-

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.