UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiye Birincisi İstanbul Bölge Karması Oldu

Erzurum'da 14 Bölge Karmasının katılımıyla düzenlenen 2024 UEFA Regions Cup Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Türkiye Birinciliği müsabakaları 26 Mayıs 2024 tarihinde Erzurum Kazım Karabekir Stadında oynanan final müsabakası ile sona erdi.

26 Mayıs 2024,

Anasayfa / Haberler / Tff Haberleri

21 Mayıs 2024 tarihinde grup müsabakaları ile başlayan organizasyonda   Bursa Bölge Karması  ile İstanbul Bölge Karması finale kaldı. 

Erzurum Kazım Karabekir Stadı'nda bugün oynanan final müsabakası, İstanbul Bölge Karmasının  3-2 galibiyeti ile sonuçlandı.

Şampiyon olan İstanbul Bölge Karması,  Kasım ayında San Marino’da oynanacak UEFA Regions Cup turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek.

Müsabakalardan sonra düzenlenen kupa ve madalya törenine Amatör İşlerden Sorumlu TFF İcra Kurulu Üyesi  ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF Amatör İşler Koordinatörü ve TASKK Genel Başkan Vekili Remzi AY,  TFF Amatör İşler Koordinatör Yardımcısı  ve TASKK Genel Genel Sekreteri Abdullah ALBUNAR, TFF Amatör İşler Koordinatör Yardımcısı Bülent ZENT, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Levent ÇAKMUR, Erzurum Spor Kulübü Başkanı Ahmet DAL, Erzurum ASKF Başkanı Selahattin CODUR, TFF Bölge Antrenörleri Müdürü Fatih AZAK ile TFF Erzurum Bölge Müdürü Metin CODUR katıldı.

Turnuvada birinci ve ikinci olan takımlara Kupa ve madalyaları   Amatör İşlerden Sorumlu TFF İcra Kurulu Üyesi  ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez ile törene katılan protokol tarafından takdim edildi.

Tüm hakları Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.